Platforma Reklamowa FutureAdPro

W piątek 8.04.2016 wystartowała oficjalnie platforma reklamowa FutureAdPro, która dzieli się z użytkownikami swoimi zyskami.

2 główne korzyści dla Ciebie wynikające z FutureAdPro:

– targetowana reklama Twoich stron, biznesów, programów partnerskich, za którą otrzymasz zwrot kosztów po pewnym czasie

– opłacając usługi reklamowe w FutureAdPro (kupując pakiety reklam) oraz wykonując bardzo prostą „pracę” zajmująca do 15 minut dziennie – ZARABIASZ…

 


Wiem, że wielu ludziom, nie mieści się to za bardzo w głowach, że można gdzieś reklamować się i uzyskiwać zwrot kosztów + zarobek za sam fakt korzystania z usług reklamowych jakiejś platformy (bo większość firm oferujących usługi reklamowe, 100% zysków zostawia dla siebie), ale w FutureAdPro tak właśnie jest.

Z Reguły Trzymam Się z Daleka Od Projektów, w Których…

No właśnie. Warto poruszyć tutaj jedną kwestię.

W ostatnich latach przetestowałem sporo platform reklamowych, działających na podobnych zasadach do FutureAdPro (na pozór tak mogłoby się wydawać), z których większość okazała się pseudo platformami reklamowymi, gdzie ich celem było głównie naciągnięcie ludzi…

…i większość tych nieuczciwych platform, które się pojawiają w Internecie, mają taki jeden główny element, który powoduje, że ja trzymam się od nich z daleka – jest to stały, „gwarantowany”, dzienny zysk – np. na poziomie 2%, 3%, 5% lub wyższy.

Nie będę się w tym artykule wdawał w szczegóły, ale w każdym razie  – te platformy nie mają szansy przetrwania, czy też długoterminowego funkcjonowania… i ja trzymam się od nich z daleka.

FutureAdPro też ma ten element „stałego” dziennego naliczenia w wysokości 1% i teoretycznie powinna się tutaj też „zapalić czerwona lampka”, ale ten projekt jest inny niż wszystkie (mimo wielu podobieństw).

Co prawda jest tutaj ten 1% dziennie od wartości zakupionych pakietów reklam (po $50 za sztukę), ale FutureAdPro to jest tylko jeden z elementów całego „mechanizmu” – część platform reklamowych tego typu, zasilana jest tylko i wyłącznie środkami wewnętrznymi, które pochodzą od zakupów usług reklamowych, dokonywanych przez użytkowników danej platformy reklamowej.

FutureAdPro jest częścią firmy i platformy społecznościowej FutureNet.

FutureNet tworzy zespół ludzi, którzy będą zajmować się tylko i wyłącznie jednym głównym celem – pozyskiwaniem reklamodawców do platformy społecznościowej FutureNet (dział ten zostanie uruchomiony przez firmę już wkrótce).

 

Środki pozyskiwane od tych reklamodawców, będą zasilały również platformę reklamową FutureAdPro, czyli platforma ta będzie miała finansowanie wewnętrzne (od użytkowników chcących się reklamować i zarabiać) oraz zewnętrzne – czyli od reklamodawców chcących się reklamować na platformie społecznościowej FutureNet (i być może również z czasem w FutureAdPro). Tak więc platforma FutureAdPro ma szansę (gwarancji nigdy nie ma) być stabilnym źródłem dochodu dla użytkowników oraz wartościowego ruchu dla reklamodawców na długie lata.

Czy ja mam zaufanie do tego projektu? 

Myślę, że najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest ten screen z kwotą, jaką wydałem na pakiety reklam w pierwszych dniach od startu FutureAdPro…

 

Jak Zacząć w FutureAdPro?

Możesz zarejestrować się z tego linku bezpośrednio do FutureAdPro http://tylkosukces.futureadpro.com i oprócz dostępu do tej platformy reklamowej, będziesz mieć również automatycznie dostęp do portalu społecznościowego FutureNet (tymi samymi danymi logujesz się)… lub ewentualne możesz zarejestrować się do FutureNet z tego linku http://tylkosukces.futurenet.club, a również będziesz mieć dostęp do platformy reklamowej FutureAdPro.

Po bezpłatnej rejestracji, warto zapoznać się z tym wideo i z statusami kont w FutureAdPro:

Następnie zobacz, w jaki sposób możesz dokonać zakupu pakietów reklam (AdPack), jak oglądnąć wymagane 10 reklam na dobę i zacząć zarabiać co 15 minut…

  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *