Pierwsza Wypłata z FutureAdPro Na Giełdę CoinDeal…

Zlecenie pierwszej wypłaty na giełdę CoinDeal na platformie FutureAdPro już za mną (wcześniej zawsze zlecałem wypłaty na konto bankowe lub na giełdę BitBay)… wypłata całkiem szybko zrealizowana… i dzisiaj podzielę się z Tobą inf., w jaki sposób taką wypłatę sobie zlecić (jeśli nie wiesz, jak to zrobić).

Firma FutureNet niedawno dodała nowe opcje wypłat – tzn. możliwość zlecania wypłat w 6-ciu kryptowalutach na giełdę CoinDeal (FuturoCoin, Bitcoin, Bitcoin Cash, DASH, Ethereum i Litecoin) i obecnie są to najkorzystniejsze opcje wypłat w FutureAdPro – zarówno pod kątem min. kwoty do wypłaty (można zlecać wypłaty już od $5, w przypadku pozostałych opcji jest to kwota $50), jak również opłaty związanej z wypłatą (czyli w przypadku wypłat w kryptowalutach na CoinDeal, jest to $2 lub $1 w przypadku opcji FuturoCoin, natomiast w przypadku pozostałych opcji, jest to min. $4, a nawet $10).

Jak zlecać wypłaty w FutureAdPro na giełdę CoinDeal?

Co możesz zrobić po otrzymaniu wypłaty w kryptowalucie na giełdę CoinDeal?

Jeśli zajmujesz się tradingiem, to możesz dodatkowo zarobić na tej giełdzie handlując kryptowalutami… 

Zakładając, że skorzystasz z najkorzystniejszej opcji w kwestii kosztów związanych z wypłatą – czyli zlecisz wypłatę w FutureAdPro w kryptowalucie FuturoCoin, to możesz:

 • sprzedać/zamienić tę kryptowalutę na giełdzie CoinDeal na euro i w tej walucie wypłacić sobie pieniądze na walutowe konto bankowe
 • sprzedać/zamienić FuturoCoin na Bitcoiny i przelać je na giełdę BitBay, gdzie z kolei sprzedasz/zamienisz swoje BTC na złotówki i wypłacisz je na konto polskie
 • handlować tą kryptowalutą na CoinDeal  – sprzedać przy wysokiej wartości, kupić ponownie po spadku wartości…

Możesz pomyśleć również w ten sposób – dość, że zarobiłeś pieniądze w FutureAdPro, to po wypłacie na CoinDeal w walucie FuturoCoin – możesz poczekać jakiś czas, aż wartość tej kryptowaluty „mocno” wzrośnie w stosunku do wartości z dnia otrzymania wypłaty (i zarobić dodatkowo na wzroście wartości tej kryptowaluty). Następnie możesz sprzedać/zamienić tę kryptowalutę na Bitcoiny i przelać je na giełdę BitBay, gdzie z kolei czekasz jakiś czas, aż wartość BTC również wzrośnie w stosunku do dnia, kiedy otrzymałeś/aś przelew na giełdę BitBay – jak wartość wzrośnie, to sprzedajesz/zamieniasz BTC na złotówki i wypłacasz na konto polskie.

…czyli może się okazać, że z wypłaty np. $1000 w FutureAdPro, docelowo wygenerujesz  dodatkowo np. kilkaset dolarów zysku… Warto o tym pomyśleć.

———————————–

Nie masz jeszcze tutaj swojego konta? Załóż bezpłatnie:

 

 

KOMENTARZE

  1. Post
   Autor
 1. Zbigniew

  Witam.Mam pytanko odnośnie giełdy CoinDeal czy jest możliwość wypłaty z tej giełdy bezpośrednio przez bankomat,oraz jak wypłacić np.na konto bankowe?

  1. Post
   Autor
   Łukasz Gałuszka

   Hmm… Jeśli znajdziesz bankomat, na którym możesz kupić/sprzedać kryptowaluty (są one w największych miastach Polski), to raczej nie będzie problemu, natomiast ze zwykłego bankomatu nie wypłacisz.
   …a na konto bankowe a bardzo prosty sposób można dokonać wypłaty – jak masz złotówki na giełdzie CoinDeal, pod zakładką „Portfele” przy PLN – klikasz przycisk ze znakiem minusa i reszta powinna być już jasna/zrozumiała, co trzeba zrobić (wpisujesz numer konta bankowego itd.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *