Narzędzie Giełdowe FT-Bot. Handel Kryptowalutami BEZ STRAT?

Mimo tego, że część osób działających w różnego rodzaju biznesach, zdaje sobie z tego sprawę, że nieodłącznym elementem biznesu jest ryzyko, to jednak chyba każdy człowiek ma gdzieś tam „z tyłu głowy” takie myśli, że jednak chce rozwijać firmę, czy też współpracować z firmą, która daje perspektywę długoletniego funkcjonowania na wysokim poziomie.

W większości przypadków kończy się to niestety zupełnie inaczej – jest tak dużo przeróżnych czynników na rynku (często zmiennych), które mają wpływ na funkcjonowanie firmy, że chyba nikt nie jest wstanie przewidzieć wszystkich potencjalnych zagrożeń i zaradzić im.

Jeśli mnie obserwujesz w Internecie, to zapewne wiesz, że w ostatnim czasie wspominam zarówno tutaj na blogu, jak również w mediach społecznościowych o nowym projekcie firmy Independent Enterprise, który nazywa się FAST TRACK.

FT-Bot Nie Generuje STRAT dla użytkowników!

Prawdopodobnie kojarzysz różnego rodzaju „boty”, które w ostatnich latach pojawiały się na rynku i tak szybko, jak się pojawiały – tak szybko również znikały, bo po prostu nic nie były warte.

Firma Independent Enterprise opracowała swoje narzędzia giełdowe, które nazywają FT-Bot.
FT-Bot jest narzędziem dodawanym do kilku pakietów produktowych/edukacyjnych, które można zakupić sobie w FAST TRACK i służy ono do tzw. tradingu (czyli handlu wybranymi parami walut na konkretnych giełdach).

Co jest istotne dla Ciebie w kwestii FT-Bot?

Otóż z moich rozmów z założycielami FAST TRACK (czy też z inf. uzyskanych od nich) wynika, że FT-Bot NIE GENERUJE STRAT NA GIEŁDACH KRYPTOWALUT!
To narzędzie giełdowe było testowane przez firmę przez 5 miesięcy i jeśli ustawisz je sobie zgodnie z zaleceniami firmy, to NIE MA TAKIEJ OPCJI, aby stracić swoje pieniądze na giełdzie!
…jeśli pojawia się taka sytuacja, że FT-Bot miałby wygenerować straty – po prostu wyłącza się. Czyli w najgorszym wypadku po prostu nie zarobisz w danym momencie/dniu, ale nic nie tracisz!

„Czujesz” ten temat? Ekscytację? …bo ja tak.

Co prawda jeszcze nie miałem okazji przetestować osobiście tego rozwiązania, bo dopiero w najbliższy poniedziałek 4 marca 2019 zakończy się faza „prelunch” projektu FAST TRACK i wtedy jest planowany oficjalny start pełnej wersji systemu/oferty, ale czekam z niecierpliwością na start tych rozwiązań, które firma przyszykowała, bo są naprawdę interesujące (przynajmniej dla mnie).

…jeśli nie lubisz rekomendowania, polecania itd. – zobacz sobie to wideo:

Rejestracja: https://join-now.ie-ft.com/invite/
(po rejestracji trzeba kliknąć link potwierdzający w wiadomości email, aby aktywować konto – napisz do mnie po rejestracji)
Obserwuj również nasz fan page: https://www.facebook.com/IE8TeamOfficial/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *