MastBit. Giełda Kryptowalut Inna Niż Wszystkie. „Musisz” Tam Być

Giełdy kryptowalut powstają „jak grzyby po deszczu” i na chwilę obecną jest ich już całkiem sporo… dlatego też dla firm, które teraz chcą pojawić się na rynku ze swoja giełdą, pojawia się dylemat – co zrobić, aby odróżnić się od całej reszty giełd, aby przyciągnąć akurat do siebie użytkowników, klientów… Jest to obecnie nie lada wyzwanie, aby „wykroić” dla siebie część „tortu” na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.

MastBit – Czym Ta Giełda Planuje Przyciągnąć Do Siebie Klientów?

Już za kilka dni (17 czerwca) oficjalnie startuje giełda kryptowalut MastBit (mimo, ze już teraz można się zarejestrować). Giełda założona przez Polaków, firma zarejestrowana w Estonii, czyli w kraju przyjaznym kryptowalutom i firmom powiązanym w tym rynkiem.

Giełda MastBit ma prawdopodobnie najlepszy, najkorzystniejszy program partnerski z wszystkich giełd na świecie, ponieważ:
– daje możliwość zarabiania aż do 35 % prowizji
– daje możliwość zarabiania aż z 3 poziomów poleceń (chyba nie ma drugiej giełdy na świecie, która ma 3-poziomowy program partnerski)

…tak więc jeśli promujesz różne rozwiązania w Internecie, różne giełdy kryptowalut, to wygląda na to, że w MastBit możesz zarobić najwięcej z wszystkich giełd kryptowalut na rekomendacji!

Druga bardzo ciekawa kwestia dla klientów/użytkowników giełdy MastBit – klienci giełdy będą mieli możliwość otrzymania karty płatniczej, przy pomocy której będą mogli płacić swoimi kryptowalutami w sklepach! To rozwiązanie co prawda ma wspierać, czy też być powiązane z kilkoma głównymi walutami FIAT, ale głównie jest nastawione na kryptowaluty… i co ciekawe – płacąc tą kartą w sklepach, ich użytkownicy będą otrzymywać CashBack w kryptowaluatch (czyli zwrot części wydanych pieniędzy na zakupy)!

Opłaty Na Giełdzie MastBit…

Zyski zyskami, a jak będzie wygląda kwestia opłat na giełdzie MastBit
Prowizje od transakcji niezależnie od kwoty, mają być na stałym poziomie w wysokości 0.5%

…natomiast prowizje od wypłat mają wyglądać w ten sposób:

Bez weryfikacji konta (swoich danych) – limity wyglądają następująco:
– limit wymiany: min. 0 USD, max. 500 USD
– limit wypłat: min. 0 USD, max. 500 USD

Tak jak wspomniałem powyżej – giełda MastBit startuje już za kilka dni, ale już teraz można rejestrować się oraz budować swój zespół… te inf. powyżej, to tylko część z planów firmy (to nie będzie „typowa” giełda kryptowalut – będzie tutaj sporo różnych rozwiązań oraz założyciele planują wynagradzać nie tylko ludzi promujących rozwiązania firmy, ale również klientów generujących największe obroty na giełdzie)…

—> Tutaj Możesz Się Zarejestrować Bezpłatnie


Na blogu zespołu biznesowego IE8 Team w artykule ‚Nowa Giełda MastBit – Partner Biznesowy FAST TRACK?’, temat MastBit jest bardziej szczegółowo opisany (zwłaszcza plany firmy), także jeśli interesuje Ciebie ten temat, to koniecznie przeczytaj również tamten artykuł.

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *