Kryptowaluta FuturoCoin Wystartowała z Społecznością Ponad 2,5 Miliona Osób

31 styczeń 2018 to kolejna bardzo ważna data w historii firmy FutureNet, ponieważ tego dnia nastąpiło kolejne wydarzenie, które „pchnie” firmę na jeszcze wyższy poziom.

Kwiecień 2016 roku był miesiącem świetnej decyzji firmy odnośnie uruchomienia platformy reklamowej FutureAdPro, która zdecydowanie przyczyniła się do dużego sukcesu FutureNet oraz użytkowników, którzy korzystają do dzisiaj z tamtego rozwiązania. Natomiast 31 styczeń to dzień, kiedy firma wystartowała z własną kryptowalutą FuturoCoin.

Tego dnia został opublikowany dokument zwany „White Paper”, został udostępniony przez firmę kod źródłowy oraz firma udostępniła portfel FuturoCoin (bardzo przejrzysty i łatwy w użyciu), od tego dnia można kopać kryptowalutę FuturoCoin.

Do White Paper, do kodu źródłowego, czy też do portfela – można uzyskać dostęp (pobrać je sobie) za pośrednictwem oficjalnej strony (na razie w języku angielskim) www.futurocoin.com lub za pośrednictwem mojej polskojęzycznej strony na temat FuturoCoin, czyli: www.FuturoCoinCena.pl

FuturoNetwork – Kolejny Ważny Krok w Historii FutureNet…

…wystartowała kryptowaluta FuturoCoin, ale to nie wszystko. 1 lutego 2018 startuje platforma FuturoNetwork, na której będzie można kupować pakiety wydobywcze i zarabiać. Czyli rusza kolejne, POTĘŻNE źródło przychodu dla firmy FutureNet i zarazem kolejne źródło dochodu dla użytkowników.

W FuturoNetwork można zarabiać całkowicie pasywnie – po prostu kupując wybrany pakiet wydobywczy i otrzymując co 1 minutę jakąś część monety FUTURO. Jak również można zarabiać aktywnie, budując swoją grupę zakupową/grupę partnerów.

Najlepiej zobacz najnowsze wideo nagrane przez dyrektora marketingu na Polskę z firmy FutureNet (czyli przez Marcina Witka), aby dowiedzieć się więcej, jak FuturoNetwork działa:

Odsyłam Cię również do tej strony, jeśli chcesz poznać wszystkie metody, jak można będzie zarabiać ogólnie dzięki FuturoCoin (zobacz plan marketingowy):
http://futurocoincena.pl/JakZarabiacNaFuturo.html

——————————————————
Pamiętaj również, że każda forma inwestycji niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy… że ŻADNA forma zarobku nie daje Ci gwarancji, iż zarobisz pieniądze, a nie stracisz.

KOMENTARZE

  1. przem

    a coś wiecej nt. wejscia na giełde typu Bitbay jak było obiecywane ? czy Futuro wymyśli i zrobi własną giełdę nic nie wartą ?

    1. Post
      Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *