KNF i NBP Straszą Kryptowalutami – Bój Się! :)

„Dziwny jest ten świat” – tak śpiewał Czesław Niemen w jednej z swoich piosenek… natomiast ja jako przedsiębiorca, powtarzam od lat, że Polska jest popieprzonym krajem – nie chodzi o sam kraj, który w rzeczywistości jest piękny i BARDZO BOGATY (w złoża surowców naturalnych, które są od dawna ukrywane przez rządy… przed „Kowalskim”), tylko chodzi o ludzi, a raczej o mafie, które zdominowały cały rynek i mają swoich przedstawicieli dosłownie wszędzie tam, gdzie są podejmowane ważne decyzje dla naszego kraju i społeczeństwa (Sejm, sądy, urzędy, banki…), które mają ogromny wpływ na nasze życie, na to, co myślimy w danym temacie…

…i niestety przez cały czas (od dziesiątek lat) jest z ich strony „trend” ogłupiania, okradania, zniewalania i mordowania Polaków na wiele różnych „niewidocznych” sposobów.

Ruszyła Kolejna OGŁUPIAJĄCA Kampania NBP i KNF Odnośnie Kryptowalut…

Jak można zauważyć, Narodowy Bank Polski w połączeniu z Komisją Nadzoru Finansowego, stworzyli kampanię ostrzegającą przed kryptowalutami – tutaj jest strona ich kampanii:
https://uwazajnakryptowaluty.pl

Drobny szczegół jest taki, że ta kampania oparta jest o półprawdy w celu przestraszenia ludzi kryptowalutami, które dają im realne, OGROMNE korzyści w porównaniu z starym, złodziejskim systemem bankowym, gdzie bankierzy ograbiają całe społeczeństwa utrzymując ich wraz z politykami (i ich ustawami…) w biedzie, w ogromnej zależności od nich (od rządu, od banków…), w zniewoleniu…

Oto kilka wybranych „argumentów” NBP i KNF z tamtej strony:

 1. Inwestycja w kryptowaluty, to ryzyko 🙂
  Więc ja się pytam – a jaka inwestycja nie jest ryzykiem??? Nie ma kompletnie NIC pewnego na tym świecie w kwestii inwestowania swoich pieniędzy (nie ważne, czy inwestujesz swoje pieniądze w jakiekolwiek instrumenty finansowe, czy np. w rozwój swojej firmy – NIGDY nie masz 100% gwarancji, że na tym zarobisz, a nie stracisz na tej swojej inwestycji) 
 2. Kryptowaluty nie mają gwarancji 🙂
  …a ile są warte „gwarancje” banków na całym świecie? Jakiś czas temu, zostało stworzone „prawo” zezwalające upadającym bankom, skonfiskować oszczędności ich klientów w celu „ratowania banku” – czyli nazywając to po imieniu: banki mają prawo OKRADAĆ swoich klientów w „białych rękawiczkach”! 
 3. Istnieje możliwość utraty środków w wyniku kradzieży  🙂
  Hmm… a od kiedy banki są bezpiecznym miejscem do przechowywania pieniędzy? Do systemów bankowości internetowej, hakerzy również się włamują – wykradają dane klientów, pieniądze…, „podrabiają” karty debetowe i wypłacają środki klientów przy użyciu bankomatów… 

  4. Ryzyko z dużą zmiennością ceny 🙂
  No właśnie dzięki tej dużej zmienności ceny, MNÓSTWO ludzi na całym świecie, w końcu zaczęło żyć! Dzięki temu można zarobić sporo pieniędzy… Przykład z tego miesiąca, kiedy np. wartość Bitcoina wzrosła w ciągu 2 lub 3 dni o ponad $5000! – to jest ok. 18 000 zł!


Fakty są takie, że złodziejski system powoli upada i te wszystkie kłamliwe, złodziejskie kreatury robią wszystko, co możliwe, aby go utrzymać… aby nadal trzymać ludzi w stanie ogłupienia, zniewolenia! – Ty masz być chory, słaby, biedny…- bo wtedy łatwo się Tobą steruje! Tak funkcjonuje stary system i ta tandeta w końcu musi upaść!

Jak wgłębisz się trochę w temat prawdziwego funkcjonowania banków (na jakich zasadach działają banki i ich „produkty finansowe”), a nie tego przedstawianego oficjalnie…, zrozumiesz, że każdy bank na tym świecie, to jeden wielki szwindel.
Gdyby np. pojawiła się taka sytuacja, że jednego dnia wszyscy klienci dowolnego banku, zechcieliby wypłacić swoje pieniądze z kont bankowych, lokat… – okazałoby się, że bank NIE MA pieniędzy na wypłaty dla wielu osób… (zachęcam nieświadomych do wgłębienia się w ten temat)
…i Ci sami „uczciwi” bankierzy z poszczególnych banków w Polsce, USA i innych krajach, chcą Cię „uświadamiać” jakim złem są kryptowaluty… Po prostu to są jaja… 🙂 🙂 

Odnośnie kryptowalut i „tradycyjnych” walut – fakty są takie, że większość walut, do których jesteś przyzwyczajony/a (dolary, złotówki, euro…) to NIC NIE WARTA STERTA PAPIERÓW bez pokrycia w złocie! Rządy dodrukowują sobie tych papierów, ile chcą… W przypadku kryptowalut – NIKT NIE MOŻE dodrukować, „dorobić” nawet jednej monety!

Kryptowaluty powodują, że banki centralne nie są potrzebne, pośrednicy również nie są potrzebni – bez względu na to, gdzie mieszkają dwie osoby – osoba A, przelewa pieniądze bezpośrednio do osoby B bez pośrednictwa (czasem nawet kilku) banków i sporych kosztów. Posługiwanie się kryptowalutami jest bardzo tanim i szybkim rozwiązaniem w porównaniu z bankami.

Kryptowaluty mocno ograniczają wpływ rządów na rynek… i dlatego są takie „zgrzyty” – dlatego bankierzy i instytucje rządowe robią syf wokół kryptowalut, bo chcą KONTROLOWAĆ swoich niewolników (czyli nas wszystkich) na wszelkie możliwe sposoby!

Myślę, że już dawno temu nadszedł czas, aby powiedzieć DOŚĆ TEGO temu zbrodniczemu procederowi/systemowi, który trwa od bardzo dawna na całym świecie!

YOUTUBER Na Tropie „Kupowania” Przez Bank Innych Youtuberów…

Jeden z tzw. youtuberów (czyli osoba prowadząca aktywnie swój kanał/vlog na YouTube) wpadł na ciekawy trop w Internecie wskazujący na to, że bank prawdopodobnie zapłacił co najmniej kilku innym youtuberom za to, aby promowali ogłupiającą ludzi kampanię anty kryptowalutową.

Zobacz wideo:

Cóż, bankierzy strzelają sobie coraz częściej w stopy… 😉 – zamiast zacząć w końcu współpracować z społeczeństwami poszczególnych krajów, dając im realne, prawdziwe wartości… nie okradając ich/nas, nie próbując zniewalać… i ten przestępczy absurd bankierów w końcu ich zniszczy – „zginą” od własnej broni…

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *