Jak Zarabia Się w FutureAdPro BEZ POLECANIA?

FutureAdPro, czyli platforma reklamowa działająca w modelu biznesowym revenue share, to jedno z ciekawszych rozwiązań biznesowych w Internecie – zarówno pod kątem reklamy, jak również zarabiania online…

Wielu ludzi zastanawia się, czy oficjalna prezentacja wideo od firmy FutureNet (do której należy platforma reklamowa FutureAdPro) mówi prawdę na temat zarabiania na tej platformie, czy nie… Czy rzeczywiście tak łatwo zarabia się tutaj pieniądze, jak jest powiedziane w prezentacji, czy to zwykła ściema?

Wielu niestety nawet się nad tym nie zastanawia, nie sprawdza „na własnej skórze”, tylko od razu z góry zakłada, że to nie może tak działać, że to musi być oszustwo itd.

Wtrącę tutaj 3 swoje grosze…

Jako że reklamuję się na tej platformie oraz zarabiam od samego początku jej istnienia (czyli od kwietnia 2016 roku) oraz wypłaciłem z tej platformy ponad 90 000 zł swoich zarobków – jako praktyk, pozwolę sobie na kilka słów w tym temacie. Z reguły najwięcej do powiedzenia mają teoretycy, którzy coś widzą i tworzą sobie „bajkę” na ten temat, w którą sami zaczynają wierzyć, bez jakichkolwiek sensownych podstaw, doświadczenia itd.

Dzisiaj nagrałem wideo, w którym pokazuję, jak się mają informacje z oficjalnej prezentacji FutureAdPro do rzeczywistości i czy rzeczywiście jest łatwo zarabiać w FutureAdPro bez polecania komukolwiek tej platformy, czy też nie.

Sam/a zobacz:

Rejestracja w FutureAdPro/FutureNet: http://tylkosukces.futureadpro.com

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *