Jak Pozyskać Lidera z Innego Biznesu Do Biznesu Internetowego, w Którym Działasz?

Zastanawiasz się, Dlaczego Ludzie Nie Chcą z Tobą Współpracować?

Firma z którą współpracujesz, rozwija się od lat, firma ta oferuje bardzo wartościowe produkty, daje ogromne możliwości zarobkowe, Ty wysyłasz masowo wszystkim dookoła wiadomości o świetnym biznesie internetowym, wysyłasz ofertę niesamowitego biznesu do liderów z innych biznesów… i nic. Odzew zerowy lub odmowny… Dlaczego tak się dzieje?

Zastanów sie przez chwilę…

Jak wysyłasz taką ofertę, gdzie pokazane są ogromne możliwości zarobkowe, do ludzi, którzy przez pół swojego życia zarabiają na etacie 1000 zł „z hakiem” miesięcznie, to jedni z nich nie uwierzą w takie możliwości i Cię wyśmieją albo obrzucą błotem, a inni stwierdzą, że chcesz ich naciągnąć…

Jeżeli wysyłasz taką ofertę do ludzi, którzy już są „w 100 innych biznesach/programach”, to po prostu mogą nie być wstanie ogarnąć kolejnego… zresztą jaki pożytek z takiego partnera?

Jeśli wysyłasz ofertę biznesu do liderów z innych biznesów – do ludzi, którzy od lat budują biznes/y, którzy mają sporo doświadczeń i o wiele więcej wiedzy niż Ty, to jakim sposobem ktoś taki ma podjąć z Tobą współpracę? Wielu ludzi liczy na naiwność liderów, na to, że lider zarejestruje się do danego biznesu z ich linku polecającego i będzie za nich i na nich pracował… wolne żarty…

Czasem otrzymuję wiadomości e-mail, które mnie dawniej irytowały – obecnie mnie bawią… w stylu:

„Niech się Pan zapozna z tym biznesem, którego opis przesyłam pod spodem i podaję swój link, żeby mógł się Pan zarejestrować. Biznes jest świetny. W zasadzie jeszcze się z nim dobrze nie zapoznałem, ale kolega mi go polecił, to się zarejestrowałem. Może Pana też zainteresuje i podejmie Pan ze mną współpracę.”

Jeśli zachowujesz się podobnie, to zastanów się, jak chcesz zbudować jakikolwiek biznes, skoro nawet podstawowych informacji na jego temat nie znasz? Jak człowiek poważnie myślący o biznesie ma podjąć z Tobą współpracę, skoro Ty nic sobą nie reprezentujesz, skoro nic nie tworzysz i w żaden sposób takiemu człowiekowi nie pomożesz, tylko chcesz go „ograbić” z jego czasu?

Drugi przykład ludzi „wymuszaczy”, którzy próbują podejść człowieka emocjonalnie:

„…no wie Pan, ja zarejestrowałem się z Pana linku do biznesu X, to teraz niech Pan się zarejestruje z mojego linku do biznesu Y” 

…no właśnie 🙂 Człowiek taki rejestruje się np. z mojego linku do danego biznesu, ale totalnie nic w tym biznesie nie robi i liczy na to, że odwróci całą sytuację i ktoś za niego zbuduje mu biznes, grupę partnerów… Totalnie niepoważne, a czasem naprawdę wręcz śmieszne podejście…

Biznes internetowy to nie szukanie sobie naiwniaków (jak wielu ludzi myśli), tylko budowanie relacji ze swoimi partnerami i wzajemna pomoc. Jeśli ja jako lider w danym biznesie, pomagam Tobie np. ucząc Cię, jak działać w danym biznesie – Ty szybciej osiągasz lepsze wyniki, więcej zarabiasz…, a dzięki temu również ja więcej zarabiam.

Jeśli szukasz sobie naiwniaków, którzy zarejestrują się z Twojego linku, ale w razie potrzeby, w żaden sposób tym ludziom nie pomożesz, to Twój biznes nie będzie solidnym, stabilnym biznesem na lata, tylko „5-cio minutową błyszczącą ruiną”..

Także kluczem jest tutaj ciągły Twój rozwój i „życie danym biznesem”, czyli bycie stale na bieżąco w danym biznesie – codziennie, a nie raz na miesiąc.. Jeśli chcesz zapraszać do „swojego” biznesu liderów, to musisz wejść na ich poziom, stale doskonaląc swoje umiejętności i ciężko pracując, a nie licząc na czyjąś naiwność. Musisz zacząć myśleć jak oni, a nie jak „mrówka strzelająca do słonia”…

KOMENTARZE

  1. Robert Marciniak

    W pełni się zgadzam z Twoimi słowami.
    Mówienie, że 15 minut pracy dziennie , czyli klikanie 10 reklam np. w revach, wystarczy, aby zbudować stabilne źródło dochodu z neta to totalna bzdura, a niestety bardzo dużo osób tak mówi i pisze.
    Niedoświadczeni w temacie dają się nabrać i po kilku miesiącach mają do całego świata pretensję, że nie zarabiają po 5000 -10000 zł miesięcznie, a przecież codziennie oglądają 10 reklam i „włożyli” w ten biznes 1000 zł.
    Świetny wpis, pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *