Jak i Gdzie Kopać Kryptowalutę FuturoCoin (Najłatwiejsze Metody)?

Jeśli obserwujesz FutureNet i „temat” kryptowaluty FuturoCoin, to zapewne wiesz, że od 2 lutego 2018 działa platforma FuturoNetwork, na której można kupować pakiety wydobywcze i zarabiać co 1 minutę całkowicie pasywnie.

…więc jak i gdzie kopać (wydobywać) kryptowalutę FuturoCoin oraz jakie są najłatwiejsze 2 metody kopania/wydobycia tej kryptowaluty?

– pierwszą z tych metod (zdecydowanie najłatwiejszą) jest wspomniane powyżej uczestnictwo na platformie FuturoNetwork i zakup wybranego pakietu wydobywczego. Tutaj Twoja rola („praca”) kończy się praktycznie na zakupie pakietu wydobywczego FuturoCoin oraz na weryfikacji swojego konta, aby móc później otrzymane monety FUTURO wypłacić z tej platformy na portfel, giełdę kryptowalut itd.
Później po prostu logujesz się na swoje konto w FuturoNetwork raz na jakiś czas, sprawdzasz, ile masz monet na stanie konta i wypłacasz je kiedy chcesz (następnie dokonujesz zakupów płacąc tą kryptowalutą za produkty/usługi lub sprzedajesz ją na wybranej giełdzie kryptowalut, jeśli jej wartość jest korzystna w danym momencie dla Ciebie).

Zobacz krótkie wideo instruktażowe, jak kupuje się pakiet wydobywczy w FuturoNetwork:


—> BEZPŁATNA REJESTRACJA W FUTURENET
(oraz automatycznie w FutureAdPro i FuturoNetwork)

– drugą z prostych metod, jest kopanie kryptowaluty FuturoCoin przy pomocy portfela FuturoCoin zainstalowanego na swoim komputerze. Warto w tym przypadku mieć możliwie jak najwięcej monet FUTURO zgromadzonych na tym portfelu, ponieważ ma to wpływ na szybkość i ilość wydobywanych monet, chociaż mi udało się wydobyć kilka monet FUTURO bez ani jednej sztuki zgromadzonej na portfelu (widocznie trafiłem na dobry moment, kiedy jeszcze trudność wydobycia nie była na zbyt wysokim poziomie) – szczegóły zobaczysz w poniższym wideo:

—> BEZPŁATNA REJESTRACJA W FUTURENET
(oraz automatycznie w FutureAdPro i FuturoNetwork)

Przydatne linki (wspomniane w wideo):
www.futurocoin.com
https://newsroom.futurocoin.com/what-is-mining/

Kryptowalutę FuturoCoin można kopać samodzielnie oczywiście również przy pomocy tzw. koparek kryptowalut, aczkolwiek w tym temacie nie wypowiadam się, ponieważ osobiście nie korzystam z tego rozwiązania i nie wiem, jak od technicznej strony powinno się taką koparkę ustawić itp.

WAŻNE! (poniżej masz inf. od firmy FutureNet z planu marketingowego FuturoNetwork – poza tym regulamin firmy FutureNet, również jasno o tym mówi, iż nie ma żadnych gwarancji ze strony firmy odnośnie zarobków)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *