INDEPENDENT ENTERPRISE – Start Polskiej Kopalni Krytowalut Już Na Dniach

Rynek kryptowalut w Polsce, a dokładniej różnych projektów/rozwiązań powiązanych z kryptowalutami jest delikatnie ujmując – na bardzo ubogim poziomie. Dlaczego tak się dzieje?

Przede wszystkim dlatego, że banki w zmowie z politykami przez cały czas skutecznie utrudniają życie ludziom, firmom, które chciałyby cokolwiek na tym polu/w tym obszarze zrobić.

np. można dotrzeć do informacji, że już w okolicy maja 2018, Urzędy Skarbowe będą miały dostęp do danych użytkowników polskich giełd, ich transakcji itd. – czyli z jednej strony całkowita kontrola obywateli, a z drugiej pewne warunki dla właścicieli giełd na zasadzie „albo się dostosujecie i dacie nam dostęp do danych, albo nie będziecie działać…”

Kiedy np. Słowenia i Białoruś wspierają swoich obywateli w kwestii rozwoju projektów opartych o blockchain i ogólnie różnych rozwiązań powiązanych z zarabianiem pieniędzy na kryptowalutach – w Polsce można odnieść wrażenie, że rządzący chcą wprowadzić „średniowiecze”, że na siłę chcą odciąć Polaków od wszelkich sensownych możliwości tak, aby Polska była nadal w ciemnej d. w wielu aspektach za resztą świata + chcą kontrolować każdy krok, każdego obywatela tworząc niewidoczną, hermetyczną „klatkę”, w której ma się poruszać Polak – niewolnik…

Świetny wykład w tym zakresie został poprowadzony na jednej z uczelni w Toruniu w tym miesiącu (marzec 2018) – szczerze polecam oglądnąć ten materiał (wypowiedź dr Sławomira Mentzena z partii „Wolność”):

Jak można usłyszeć od prawników (w tym również od wspomnianego powyżej doktora Sławomira M.), w Polsce jeszcze takim najbezpieczniejszym, najsensowniejszym (w kwestiach prawnych, podatkowych…) rozwiązaniem związanym z zarabianiem pieniędzy na kryptowalutach – jest wydobywanie kryptowalut!

…i tutaj zaczyna się rola polskiej kopalni Independent Enterprise

Dlaczego? Dlatego, że ta spółka właśnie wykorzystuje tę możliwość – korzysta z tego aspektu najbardziej zbliżonego do „normalności” w kwestiach prawnych (jeśli w Polsce w ogóle możemy mówić o jakiejkolwiek normalności w kwestiach prawnych, podatkowych…).

INDEPENDENT ENTERPRISE to spółka założona przez 10-ciu polskich przedsiębiorców – część z nich możecie kojarzyć z marketingu sieciowego (z Internetu, wydarzeń firm, z którymi współpracowali itd.) i dla mnie osobiście jest to jeden z takich pozytywów, że ten projekt „rodzi się” w Polsce, jest tworzony przez Polaków i że z naszego kraju on „wyjdzie” na świat na skalę globalną…

Platforma Independent Enterprise powinna oficjalnie wystartować pod koniec najbliższego tygodnia, czyli w okolicy 23 marca 2018, natomiast pierwszy webinar informacyjny odbył się 15 marca, z którego można było dowiedzieć się wstępnie, jakie możliwości przygotowała firma dla swoich użytkowników.

Otóż Independent Enterprise, to dwie główne możliwości:

  1. Dochód w 100% pasywny – kupujesz wybrane kontrakty na wydobycie kryptowaluty (najtańszy kosztuje $111) i w zasadzie na tym kończy się Twoja „praca”. Następnie jest wydobywana kryptowaluta dla danego użytkownika, którą użytkownik może w późniejszym czasie np. sprzedać na giełdzie kryptowalut lub płacić tą kryptowalutą za cokolwiek w Internecie.
  2. Dochód uzyskiwany za aktywne działania – to rozwiązanie jest opcjonalne, ale w każdym razie użytkownik ma możliwość rekomendowania kontraktów/platformy innym ludziom, budowania własnej grupy zakupowej i uzyskiwania dwóch różnych bonusów w ramach planu marketingowego.

…jeśli chodzi o pierwszą opcję – prawdopodobnie zastanawiasz się, jaka kryptowaluta będzie wydobywana w ramach opłacanych kontraktów. Otóż na początku prawdopodobnie wydobywana będzie kryptowaluta Ethereum, natomiast jest tutaj istotny jeden fakt, a zarazem kolejny duży pozytyw, jeśli chodzi o współpracę z tą firmą – czyli jeśli wydobycie danej kryptowaluty nie będzie opłacalne w danym momencie, to firma Independent Enterprise ma możliwość przełączenia całego sprzętu w ciągu pół godziny na wydobycie innej kryptowaluty (której wydobycie jest o wiele bardziej opłacalne).

Nie było Cię na webinarze 15 marca 2018?

–> Tutaj uzyskaj bezpłatnie dostęp do tego webinaru i poznaj więcej szczegółów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *