Ile Zarobisz Na Pakietach Wydobywczych w FuturoNetwork?

„Łukasz, a ile zostanie dla mnie wydobytych monet FUTURO w ramach poszczególnych pakietów wydobywczych FuturoCoin na platformie FuturoNetwork?”

„(…) a ile zarobię na pakiecie wydobywczym za (…)?”

Tego typu pytania dość często otrzymywałem po starcie platformy FuturoNetwork oraz pakietów wydobywczych, dzięki którym co 1 minutę otrzymuje się jakąś część FuturoCoin na swoje konto (całkowicie pasywny zarobek), ale „problem” w tym, że ani ja, ani nikt inny nie był wstanie precyzyjnie na te pytania odpowiedzieć z prostego powodu, o którym mówię w poniższym wideo…

W tym wideo znajdziesz również informacje, które w dużym stopniu pomogą Ci określić, ile monet FUTURO rzeczywiście  będziesz mieć możliwość otrzymać z wydobycia na przestrzeni miesiąca, roku itd. (nigdy nie będziesz wstanie dokładnie tego określić, ale przynajmniej będziesz wstanie określić liczby w przybliżeniu, jak mogą wyglądać w wybranym przez Ciebie czasie).

ZOBACZ:

…i teraz po użyciu „kalkulatora FuturoNetwork” zgodnie z inf. z wideo oraz po określeniu, ile mniej więcej monet FUTURO uzyskasz w wybranym przez Ciebie okresie czasu, możesz sprawdzić np. na tej stronie, jaką obecnie ma wartość kryptowaluta FuturoCoin
 https://www.worldcoinindex.com/coin/futurocoin i następnie pomnożyć liczbę monet FUTURO, które potencjalnie uzyskasz w jakimś czasie, przez wartość kryptowaluty FuturoCoin i uzyskasz jakiś wynik w przybliżeniu, ile możesz np. miesięcznie na tym zarabiać, ile na przestrzeni roku lub 2 lat możesz zarobić (oczywiście ta wartość kryptowaluty również jest „ruchoma” – przez cały czas się zmienia i będzie się nadal zmieniać. Raz w górę, raz w dół… tak, jak każda waluta…)

W każdym razie dzięki udostępnionemu przez firmę FutureNet narzędziu, jesteś wstanie określić potencjalne zyski.

—> Rejestracja do FuturoNetwork, FutureNet i FutureAdPro
(jedna rejestracja do wszystkich platform jednocześnie)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *