KILKA FAKTÓW NA TEMAT FUTUROCOIN

FuturoCoin to kryptowaluta zdecentralizowana, posiadająca swój BlockChain. Oparta jest na technologii DASH, posiada otwarty kod źródłowy oraz "White Paper". 

Kryptowaluta FuturoCoin posiada zewnętrzny oraz wewnętrzny portfel. Istnieje możliwość samodzielnego wydobycia tej kryptowaluty przy pomocy własnych urządzeń (tzw. koparek). 

Opłaty w przypadku przelewów Futuro, zależne są od wartości transakcji, natomiast transakcje dokonywane są bardzo szybko (poniżej 4 sekund).

Łączna liczba monet FuturoCoin do wydobycia: 100 000 000
Liczba monet do rozdania użytkownikom na pozycji ROYAL: 10 000 000 (czyli 10% puli)
Cloud Mining, czyli wydobywanie FuturoCoin bez potrzeby zakupu koparek: 20 000 000 (czyli 20% puli)
Tradycyjne wydobycie FuturoCoin: 70% puli przeznaczone jest na ten cel

KTO STOI ZA KRYPTOWALUTĄ FUTUROCOIN?

Jak być może wiesz, pierwsza kryptowaluta na świecie (główna), która osiągnęła spektakularny sukces i wpłynęła na ogromne zmiany w wielu krajach (czyli BITCOIN) ma anonimowego twórcę (lub twórców). Twórca przedstawiany jest jako Satoshi Nakamoto, ale nikt tak naprawdę nie wie, czy jest to pseudonim jednej osoby, czy może pseudonim grupy osób (twórców Bitcoina). Mimo, że już mnóstwo firm przyjmuje płatności w tej kryptowalucie, coraz więcej państw legalizuje tę kryptowalutę jako środek płatniczy w własnych krajach, coraz więcej ludzi inwestuje swoje pieniądze w Bitcoina, to i tak nikt nie wie, kto stworzył to genialne rozwiązanie...

FuturoCoin jest bardzo przejrzystą kryptowalutą. Wiadomo, że jej twórcą jest znana w coraz większej liczbie krajów, firma FutureNet, której właścicielami są Roman Ziemian (Polak) oraz Stephan Morgenstern.

Firma FutureNet rozwija się bardzo dynamicznie od kilku lat osiągając spore sukcesy na wielu płaszczyznach (i w coraz większej liczbie krajów), działając w różnych branżach - w różnych modelach biznesowych. 
Obecnie coraz trudniej jest wymienić wszystko, co stworzyła i tworzy firma FutureNet, bo jest tego naprawdę sporo, aczkolwiek taką podstawą, od której zaczęła funkcjonować lata temu marka FutureNet, jest portal społecznościowy FutureNet oraz różne produkty i usługi w ramach tej platformy (gry online, system do tworzenia blogów i stron przechwytujących, sklep firmowy FutureNet...). 

W pierwszej połowie 2016 roku, została uruchomiona plaforma reklamowa FutureAdPro, która była również "strzałem w dziesiątkę" dla firmy. Została uruchomiona porównywarka cen, za pośrednictwem której można kupić mnóstwo produktów i usług w korzystniejszych cenach, niż gdzie indziej. Firma FutureNet uruchomiła swój własny program leasingowy o nazwie Future Lease, za pośrednictwem którego użytkownicy, mogą wypożyczać samochody znanych marek w bardzo konkurencyjnych cenach.

FutureNet Cafe & Bar - to pierwszy lokal (kawiarnia i zarazem bar), który w 2017 roku został uruchomiony na Ukrainie. Firma uruchamia kolejny tego typu lokal w Polsce oraz restaurację FutureNet, co jest początkiem do budowy franczyzowej sieci "FutureNet Cafe & Bar" w Polsce i na świecie.

Allegro i eBay mają konkurencję... FutureNet rozbudowuje swoją platformę aukcyjną o nazwie 24Bas, która ma być docelowo czymś o wiele więcej, niż wspomniane, znane platformy. Jest budowany system płatności LuksPay, który trochę może przypominać znany DotPay lub inne tego typu systemy, aczkolwiek docelowo ma być o wiele bardziej funkcjonalny... 

FutureNet ma swoje kasyno w Rumunii, nowoczesną platformę do tłumaczenia własnych stron/serwisów www na inne języki...

...jest tego wszystkiego naprawdę sporo (zarówno już istniejących produktów/usług, jak również tych, nad którymi firma przez cały czas pracuje, które firma rozwija) - FutureNet ma swoje fizyczne siedziby w Dubaju, w Polsce, na Ukrainie, w Chinach i w innych krajach...

Jaki ma to wszystko wpływ na kryptowalutę FuturoCoin?

Przede wszystkim kryptowaluta FuturoCoin jako jedna z niewielu, a może nawet pierwsza na świecie, wystartowała z społecznością liczącą ponad 2 miliony osób!

Strona, którą obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. 

Copyright © 2017-2018. futurocoincena.pl

Łukasz Gałuszka | BLOGCookies

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.