FuturoCoin FutureNet i FutureAdPro – Genialne Połączenie…

Wielu tego nie dostrzega, co zrobiła firma FutureNet – w jak genialny, przemyślany sposób połączyli kilka „elementów”, stwarzając jednocześnie dla użytkowników ogromne możliwości zarobkowe… a z drugiej strony doprowadzili do świetnej sytuacji, kiedy ani sponsorowi, ani partnerom biznesowym/poleconym po prostu nie opłaca się być biernymi, czy też chciwymi pasożytami – natomiast BARDZO OPŁACA SIĘ wzajemna współpraca pomiędzy tymi ludźmi.

Opłaca się być pomocnym sponsorem, opłaca się być poleconym, który „ciśnie do przodu”, opłaca się przeznaczanie możliwie jak największych kwot na każdy z tych „elementów” (czyli na FutureAdPro, na FuturoCoin i FutureNet), ponieważ buduje to nie tylko dla Ciebie wysokie dochody, ale również dla Twojej grupy partnerów i sponsora  – opłaca się po prostu wzajemne wsparcie i współpraca.

Nagrałem wideo, które mam nadzieję, że otworzy Ci oczy na ten aspekt – jeśli to do Ciebie dotrze i zrozumiesz, co mam na myśli, to przypuszczam, że zmieni się całkowicie Twoje podejście do tego tematu. Zobacz:

Ten poniższy obrazek jest jednym, drobnym dowodem na to, że tak się dzieje:

Niedawno widziałem informację na Facebooku umieszczoną przez moją poleconą o zleconej przez nią wypłacie z FutureAdPro – następnego dnia zaglądam na swoje konto w FutureNet, a tam widzę prowizje wynikające z utworzonej matrycy w mojej strukturze, dzięki wypłatom tej właśnie poleconej.

…i tak to działa, że jak ja zlecam wypłaty na platformie FutureAdPro, to tworzą się matryce nad moimi poleconymi, czy też jeszcze głębiej w strukturze i co jakiś czas ktoś (a w zasadzie to nie tylko jedna osoba, a więcej) dostaje prowizje, a ja Media Points na zakupy… i tak samo jest, jak moi poleceni, ich poleceni, lub osoby z jeszcze głębszych poziomów poszczególnych struktur, zlecają wypłaty i tworzą się matryce – wtedy ja otrzymuję prowizje oraz inne osoby w poszczególnych strukturach… Genialna sprawa.

Dlatego warto starać się maksymalnie wykorzystać te 3 rozwiązania od FutureNet, bo wpłynie to nie tylko na wzrost Twoich dochodów, ale również na wzrost dochodów całej Twojej grupy zakupowej.

Czyli warto:
– wykupić możliwie jak najszybciej wszystkie matryce produktowe w FutureNet
– wykupić możliwie jak najwięcej pakietów reklam na platformie FutureAdPro
– wykupić możliwie jak najwięcej (lub jak najdroższych) pakietów wydobywczych FuturoCoin
– warto rekomendować wszystkie te rozwiązania innym ludziom

…bo im większe Twoje zaangażowanie finansowe w ramach tych wszystkich rozwiązań, im większe zaangażowanie w kwestii aktywnego działania (pozyskiwania klientów/partnerów na te rozwiązania) – tym większe realne korzyści dla Ciebie i całej grupy. 

Zwróć uwagę na to, że jak Ty jako sponsor budujesz grupę partnerów w FutureNet, to nie tylko Ty zarabiasz, ale zarabia Twój sponsor, jego sponsor… oraz Twoi poleceni, ich poleceni…, bo w FutureNet mamy matryce trójkowe, czyli jak masz 3 poleconych w matrycy, to automatycznie kolejni bezpośredni Twoi poleceni (lub Twojego sponsora…) są umieszczani nad Twoimi poleconymi, ich poleconymi itd., czyli ogólnie osoby z 10-ciu poziomów otrzymują wynagrodzenie od Twoich działań, działań Twoich poleconych, ich poleconych…, jak również od działań Twojego sponsora, jego sponsora itd.

Jak to zrozumiesz, jak to wszystko dotrze do Ciebie, to Ci szczęka opadnie i być może przestaniesz patrzeć tak, jak wielu ludzi w biznesach rekomendacyjnych, że sponsor to, że sponsor tamto, że poleceni nic nie robią…

Chcesz rezultatów? – bądź przykładem dla innych ludzi.
Chcesz, aby Twoi poleceni kupowali matryce w FutureNet, pakiety reklam w FutureAdPro, pakiety wydobywcze FuturoCoin? – zrób pierwszy krok, kup Ty najpierw i pokaż im, że to zrobiłeś, że wierzysz w to, co robisz…

Duplikowanie tego schematu przez wszystkich członków struktury, odważne decyzje i działanie – na przestrzeni kilku lat, da ogromne wyniki każdemu. Natomiast „zabawa w dusigrosza”, który chowa swoje pieniądze w skarpecie i zarazem naiwnie liczy na to, że w FutureNet cokolwiek samo się ruszy bez jego konkretnych decyzji i działania – nie ma sensu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *