FutureNet To NIE Piramida Finansowa… Proste Dowody…

Internet to z jednej strony świetne rozwiązanie, dające ogromne możliwości w wielu kwestiach (choćby nawet w tych zarobkowych), ale jednocześnie jest to również ogromne „wysypisko śmieci”.

Firmy o charakterze rekomendacyjnym, czyli działające w modelach biznesowych MLM, MLPS, Revenue-Share, czy też sklepy/firmy posiadające po prostu swój program partnerski, nie mają łatwo. Większość z tych firm, spotyka się z kompletnym niezrozumieniem tematu przez ludzi z zewnątrz, co powoduje, że bezpodstawnie „szufladkowane” są przez wielu ludzi, jako piramida finansowa, oszustwo itd.

Mimo tego, że np. model biznesowy MLM funkcjonuje na świecie już od kilkudziesięciu lat, to brak świadomości wśród społeczeństw, jest nadal ogromny – nadal wielu (a w zasadzie nawet większość „Kowalskich”) nie ma pojęcia „z czym to się je” i zamiast rzeczywiście edukować się w tym temacie i po prostu sprawdzić „na własnej skórze”, jak to wszystko działa – wyzywa właścicieli firm od oszustów, a ich biznesy od „łańcuszków”, piramid finansowych

FutureNet również tego doświadcza…

Firma FutureNet mimo, że działa na rynku już od dobrych kilku lat i rozwija coraz więcej ciekawych rozwiązań z różnych branż, odnosząc coraz większe sukcesy na międzynarodowej scenie biznesowej, to hejterów, ludzi zawistnych, krytykujących firmę na każdym kroku – niestety nie brakuje.

FutureNet nie jest piramidą finansową

Wielu sceptyków wyraża się w Internecie na temat FutureNet w taki sposób, że jest to piramida finansowa. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że z reguły najwięcej do powiedzenia w tym temacie, mają ludzie, którzy NIGDY nie byli użytkownikami FutureNet, nigdy nie sprawdzili usług, produktów, rozwiązań firmy, na co trzeba poświęcić sporo czasu, aby dobrze każdy „element tej układanki” zrozumieć…

Nagrałem wideo, które mam nadzieję, że wyjaśni  i zarazem pozwoli Ci zrozumieć, dlaczego FutureNet NIE JEST piramidą finansową:

Hejterzy FutureNet nie mają łatwo…

Dobra i zarazem zła wiadomość (zależy dla kogo – dla hejterów kiepska) jest taka, że firma FutureNet dba o swoją markę i jeśli ktoś ewidentnie przegina z swoim chamstwem, niszczy wizerunek firmy opowiadając lub wypisując kłamstwa na jej temat – jest pozywany przez prawników FutureNet do sądu.

Wielu hejterów myśli sobie, że posługując się pseudonimami w Internecie, są anonimowi i mogą niszczyć innych ludzi oraz firmy, rzucając w ich stronę oszczerstwa na forach, grupach itd., aczkolwiek rzeczywistość jest inna…

Obecnie skala hejtu w Internecie jest tak duża, że „zielony człowiek” w kwestii zarabiania w Internecie, ma naprawdę trudne zadanie, aby określić na postawie dostępnych informacji, z którą firmą działającą na zasadzie rekomendacji, warto podjąć współpracę, która firma jest uczciwa, legalnie działająca itd. – z kolei jak już podejmie decyzję odnośnie współpracy i zacznie działać aktywnie, to znów ma „twardy orzech do zgryzienia”, bo bardzo szybko natknie się na hejtowanie jego działań, na ludzi, którzy na wiele sposobów będą starali się mu obrzydzić tę współpracę z daną firmą, wprowadzając w nim stan lęku, obaw, niepewności… Wielu niestety się poddaje i rezygnuje z swoich marzeń opierając się na opinii hejtujących nieudaczników (w większości przypadków ludzie, którzy niczego sensownego nie osiągają, przerzucają swoje frustracje na innych ludzi, starając się ich ściągnąć na takie samo dno, na jakim sami się znaleźli i nie mają odwagi i zamiaru nic z tym zrobić).

KOMENTARZE

 1. Jurek

  UOKiK prowadzi postępowanie przeciwko FutureNet. A co jeśli urzędnicy uznają firmę za piramidę i każą ją zamknąć? Prawnicy mają jakąś opcję awaryjną? I czy Futurenet pozwał Maciejewskiego za jego artykuły? Podobno ten facet nie wychodzi z sali sądowej bo wciąż się z kimś procesuje.

  1. Post
   Autor
   Łukasz Gałuszka

   „Jurek” – jak zadajesz tego typu pytania, to przydałoby się, abyś używał swoich prawdziwych danych, a nie chował się, jak hejterzy pod pseudonimami, czy fałszywymi imionami/nazwiskami i adresami email tworzonymi głównie w jednym celu – żeby hejtować…

   Pan o którym wspominasz, podobno przegrał jedną, albo dwie sprawy w sądzie z FutureNet (piszę „podobno”, bo nie wiem tego na 100% – tak po prostu słyszałem od kilku osób). Aczkolwiek miałem bardziej tutaj na myśli inną osobę, która w ostatnim czasie mocno przegięła w Internecie szkalując firmę, właścicieli oraz niektórych partnerów firmy FutureNet (wyzywając ich od złodziei, oszustów itd.) i chyba naiwnie facet myślał, że jest anonimowy w Internecie, skoro nie używa prawdziwych danych… aczkolwiek wiem, że adwokaci współpracujący z firmą, mają pozwać tamtą osobę + być może również ludzie, których ten człowiek starał się zniszczyć…

   Odnośnie UOKiK – pierwszy raz teraz czytam w Twoim komentarzu, że takie coś ma miejsce. Ja nic o tym nie wiem, żeby UOKiK prowadził jakiekolwiek postępowanie, chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś doniósł na firmę do któregokolwiek urzędu, bo zazdrość i zawiść w Polsce jest na tak nienormalnym poziomie, że… zresztą informacja o tym, że BitBay wprowadzi kryptowalutę FuturoCoin na swoją giełdę, wywołała tak absurdalne zachowania po stronie niektórych „ekspertów” od kryptowalut i ludzi zapatrzonych w tych „ekspertów”, że wcale mnie takie zachowanie nie zdziwiłoby.

   Odnośnie urzędników – „a co jeśli”… ja nie jestem prawnikiem współpracującym z FutureNet, więc jak mogę się wypowiadać za nich?
   Mam gdybać, albo pisać bzdury, jak hejterzy?

 2. Jurek

  Pytam bo dzisiaj na głównej stronie Onetu było info,że UOKiK prowadzi postępowanie przeciwko Futurenet,sprawa jest więc w toku.Znając naszych urzędników,którzy mają niewielkie pojęcie o nowoczesnym świecie możliwe jest,że Futurenet tą sprawę przegra.

  Ja rozumiem czym jest Futurenet,obawiam się tylko,że urzędasy nie rozumieją i może się to skończyć zamknięciem firmy.Powinieneś więc zapytać osoby związane z tą firmą czy w ogóle mają jakąś opcję awaryjną i poruszyć ten temat na swoim blogu.Oni naprawdę są w stanie zamknąć ten biznes.Takich mamy urzędasów.

  1. Post
   Autor
  1. Post
   Autor
  1. Post
   Autor
   Łukasz Gałuszka

   KNF wycofał się z oskarżeń (usunęli inf. o FutureNet ze swojej strony), prokuratura również, bo to totalne bzdury, o które oskarżali FutureNet oparte na głupocie zawistnych donosicieli i tych, którzy chcą zniszczyć FutureNet, bo dostają za to kasę od firm konkurencyjnych, które tracą największych liderów… Natomiast inf. na stronie UOKiK jak widać – nadal jest.

  1. Post
   Autor
   Łukasz Gałuszka

   Oficjalnych inf. chyba nigdzie, bo instytucje jakoś nie mają zwyczaju przepraszania za bezpodstawne oskarżenia itd. (zresztą musieliby wiele firm za to przeprosić)… natomiast np. KNF (od tej instytucji się zaczęło) usunął ze swojej strony ostrzeżenie przed FN… na stronie UOKiK nic nie zostało zmienione/usunięte odnośnie którejkolwiek z firm…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *