FutureNet 2.0 Coraz Bliżej…

14 grudnia 2018 był kolejny webinar informacyjny – tym razem poprowadził go Stephan Morgenstern (jeden z założycieli firmy FutureNet), przekazując nam kolejną dawkę bardzo ciekawych informacji związanych z rozwojem firmy.

To co mi się tutaj głównie podoba, to to, że właściciele patrzą na rozwój FutureNet w długiej perspektywie czasu, a nie krótkoterminowo.
Nie tak dawno temu miało miejsce w Dubaju spotkanie liderów FutureNet z różnych stron świata z założycielami FutureNet i innymi przedstawicielami firmy (np. dyrektorzy). Na tym wydarzeniu „Leadeship Summit 2018”, zostały podjęte decyzje związane z dalszym rozwojem firmy – zostały stworzone plany rozwojowe na kolejnych 10 lat!

…i część z tych „ciekawostek” ujrzy światło dzienne już w styczniu 2019!

Więc czego dowiedzieliśmy się na ostatnim webinarze FutureNet od Stephana?

1. Nowa Platforma FutureAdPro 2.0 Wystartuje 22 stycznia 2019!

…zapamiętaj te daty, aby w styczniu nie panikować, czy też nie tworzyć absurdalnych scen w Internecie pisząc, że firma zniknęła itd., bo 15 stycznia 2019 obecna (stara) platforma FutureAdPro zostanie wyłączona, natomiast nowa platforma FutureAdPro zostanie uruchomiona dnia 22 stycznia 2019 roku!


…jeśli zadajesz sobie pytanie, czy przez tych 6/7 dni będą naliczenia części przychodów firmy itp., to oczywiście NIE BĘDZIE, bo w tym czasie zespół informatyków będzie przenosił bazę danych z starej platformy do nowej, więc gdyby były uruchomione takie procesy jak właśnie np. naliczenia, to później byłby spory problem z tym, aby wszystko zgadzało się na naszych kontach na nowej platformie… Jest już blisko 5 mln użytkowników, więc baza danych również jest już dość spora i przypuszczam, że samo przeniesienie całej bazy danych, może zająć kilka dni + później informatycy muszą sprawdzić/przetestować nowy system…, poprawić błędy, które zapewne się pojawią itd. Także ten czas jest dla nich, aby ogarnęli wszelkie kwestie z tym związane.

2. Nowa Platforma Społecznościowa FutureNet 2.0 (również ma wystartować w styczniu 2019, aczkolwiek jeszcze nie została tutaj podana konkretna data)

…natomiast wiemy z poprzedniego webinaru, że nie tylko sama platforma społecznościowa jest budowana od zera, ale też całe „biuro” biznesowe w FutureNet.

3. Media Points w FutureNet

Nawiązując do poprzedniego punktu…

Media Points to punkty, które otrzymujemy w FutureNet w ramach zakupu pakietów produktowych (nazywanych przez niektórych matrycami)… i tymi punktami możemy później płacić za różne produkty/usługi w FutureNet (np. za reklamę na platformie społecznościowej FutureNet, pokrywając częściowo kwotę zamówienia w sklepie FutureNet, płacąc np. za usługę „FutureCloud” itd.), ale to nie wszystko, bo firma pracuje nad tym, abyśmy mogli również płacić tymi punktami „na zewnątrz”

…i np. już niedługo będziemy mogli pokrywać część wartości zamówienia w dużym sklepie https://www.meble.pl a z kolei w późniejszym czasie, będzie można również płacić w tym sklepie kryptowalutą należącą do FutureNet – czyli FuturoCoin.

4. Aplikacja BannersApp Na System IOS (iPhone) 
Dobra wiadomość dla użytkowników aplikacji BannersApp – otóż w styczniu 2019 (lub najpóźniej w lutym) planowany jest start tej aplikacji również na systemy IOS (czyli dla użytkowników urządzeń iPhone)

…niedawno Rafał Szymański (jeden z dyrektorów FutureNet i właściciel Easy Visual) zapowiadał, że wkrótce ogólnie pojawi się nowa wersja BannersApp (na systemy Android) – tak więc początek roku również będzie ciekawy dla ludzi, którzy widzą także w tym rozwiązaniu nieograniczony potencjał…


5. Aplikacja Dla Traderów (FTO TRADER)…

Styczeń 2019, to również ciekawy miesiąc dla traderów, bo FutureNet startuje także z aplikacją skierowaną właśnie do tych osób (zarówno do tych, którzy już handlują kryptowalutami na giełdach, jak również do tych, którzy chcą się zająć tym tematem, ale nie wiedza jak to zrobić…)


6. Aplikacja Edukacyjno-Sponsorska…
Również w styczniu 2019 ma wystartować aplikacja wraz z narzędziami do sponsorowania nowych osób do FutureNet – nie chodzi tutaj o „bezduszną” rekrutację w celu pozyskania prowizji, tylko o pomoc sponsorowanym osobom…

Aplikacja ma zawierać elementy edukacji, jak prawidłowo postępować… oraz narzędzia do skutecznego sponsorowania.


7. System Edukacyjny 

W styczniu 2019 firma FutureNet startuje z systemem edukacyjnym w kwestii MLM, kryptowalut, samorozwoju…
Będzie można poznać np. podstawy związane z MLM oraz nowoczesny styl działania w tym modelu biznesowym itd.
W 2019 roku, firma skupia się w dużym stopniu na edukowaniu swoich użytkowników w tematach, które są mocno powiązane z FutureNet…

8. Niedługo Kolejne Źródło Dochodu w FutureNet
…kolejna kwestia na styczeń 2019 w FutureNet:

Firma zaprezentuje wtedy nowe, już piąte źródło dochodu, jakie pojawi się w FutureNet. Na razie temat jest „owiany tajemnicą” jeśli chodzi o jego szczegóły – wiadomo tylko, że będzie tutaj nowy produkt, nowy plan marketingowy z dużym potencjałem zysku.

…a szczegóły zostaną zaprezentowane w styczniu, także nowy rok zapowiada się bardzo ciekawie (sporo nowych rozwiązań)!

 
9. Zasady FutureNet, Które Wywołały Oburzenie…

Niedawno firma umieściła na swoich „kanałach” ważne informacje odnośnie zasad FutureNet, które mają chronić firmę i Twój biznes – wielu ludzi tych zasad i ich zastosowania nie zrozumiało oburzając się, natomiast są powody ich wprowadzenia…

Pierwsza zasada – zakaz „rekrutacji krzyżowej”.
Co to oznacza?
Część użytkowników FutureNet robi taką głupotę, że próbuje „przeciągnąć” innych użytkowników FutureNet do swojego zespołu w FutureNet. 
Jeśli sponsorujesz/rekrutujesz osoby z swojego zespołu, ponownie pod siebie.
Jeśli w perfidny sposób próbujesz „wyciągnąć” ludzi z innych zespołów w FutureNet do innego biznesu.

Druga zasada – jako użytkownik FutureNet, nie powinieneś polecać innym użytkownikom FutureNet innych firm, które mają takie same produkty i przede wszystkim nie powinieneś być użytkownikiem tamtych firm (więc tutaj musisz wybrać, czy współpracujesz z FutureNet, czy z inną firmą). Tutaj Stephan jasno podkreślił, że chodzi głównie o firmę ALTERNET… – to oburzyło część ludzi, ale ma to swoje powody. 
Już miesiące temu ta kwestia była poruszana na webinarach firmowych i założyciele FutureNet jasno podkreślali, co robi ALTERNET itd. – chodziło tutaj o to, że firma ALTERNET skopiowała na początku swojej działalności dwie główne platformy należące do FutureNet (jeśli masz pojęcie na temat praw autorskich, to wiesz zapewne, czym jest to „kopiowanie”…) – czyli platformę społecznościową oraz platformę reklamową FutureAdPro (którą nazwali sobie AdBlast), a z kolei część użytkowników FutureNet zaczęła publicznie rekrutować innych użytkowników FutureNet do Alternet w bardzo nierozsądny sposób – tworząc np. durne porównania obydwu firm, zaniżając jednocześnie wartość FutureNet tylko po to, aby zbudować sobie zespół w Alternet.
…także jeśli masz pretensje o te zasady, które firma wprowadziła, to miej przynajmniej świadomość tego, że wynikają one z działań firmy Alternet oraz z działań nierozsądnych, byłych już użytkowników FutureNet, a nie z „widzimisię” założycieli FutureNet.

Te powyższe działania są zabronione.

Trzecia „zasada” – zmiana sponsora w FutureNet jest możliwa, ale proces ten zajmuje wiele miesięcy. Czyli najpierw musisz usunąć swoje konto w FutureNet i dopiero najwcześniej po kilku miesiącach będziesz mieć możliwość ponownej rejestracji z linku nowego sponsora… Także zanim dokonasz rejestracji w FutureNet, to zastanów się, z kim chcesz współpracować, zamiast dokonywać rejestracji „na ślepo”…

To są w mojej ocenie najważniejsze informacje z ostatniego webinaru.
Na sam koniec mogę jeszcze dodać, że tego typu webinary, mają się teraz odbywać co tydzień oraz że w przyszłym tygodniu, zostanie ujawnionych więcej szczegółów na temat projektu związanego z lasami deszczowymi (będą z tym projektem powiązane nowe pakiety produktowe, które pojawią się w 2019 roku w FutureNet)…

Cały webinar (po angielsku) możesz zobaczyć tutaj (powyższe grafiki pochodzą z tego webinaru/prezentacji):

PLATFORMA EDUKACYJNA FUTUROCOIN ACADEMY…

Warto jeszcze wspomnieć, że w tym tygodniu firma FutureNet uruchomiła bezpłatną platformę edukacyjną „FuturoCoin Academy”, gdzie można dowiedzieć się różnych rzeczy na temat kryptowalut, na temat konkretnej krytowaluty, którą jest FuturoCoin, na temat giełd kryptowalut… i znajduje się ona pod tym adresem: https://ftoacademy.futurocoin.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *