FAST TRACK – Wystartował Prelunch Interesującego Projektu Biznesowego Stworzonego Przez Polaków

FAST TRACK – Świeże Podejście Do Świata Kryptowalut…

Jak już zdradziłem na samym początku, projekt FAST TRACK opiera się mocno na świecie kryptowalut (przynajmniej na chwilę obecną). Jest to platforma edukacyjno-sprzedażowa z możliwością zarabiania pieniędzy na kilka różnych sposobów.

…to, co wielu z Was zapewne zainteresuje, to kwestia możliwości generowania PASYWNYCH PRZYCHODÓW w wyjątkowo łatwy sposób i z możliwością wyboru, czy chcesz firmie powierzyć swoje pieniądze, czy jednak wolisz samodzielnie zarabiać na swoich pieniądzach bez powierzania ich „stronie trzeciej”.

FAST TRACK – pakiety produktowe i nie tylko…

Na platformie można dokonać zakupu pakietów produktowych zaczynających się od kwoty $5 do $500 w ramach których otrzymujesz konkretną wiedzę na temat Blockchain, kryptowalut, „tradingu” (handlu kryptowalutami na giełdach)… oraz w ramach trzech ostatnich (najdroższych pakietów produktowych), otrzymuje się narzędzia giełdowe (tzw. FT-Bot) do pomnażania swojego kapitału na kilku różnych giełdach kryptowalut (KuCoin, Binance, Bittrex) i właśnie dzięki FT-Bot możesz codziennie zarabiać pieniądze na giełdach bez powierzania swoich pieniędzy firmie!

…natomiast jest tutaj też taka opcja, że po wykupieniu wszystkich pakietów produktowych (łącznie za $960), uzyskujesz możliwość kupowania „kontraktów pasywnych”, które dają przychody w wysokości 1% dziennie – to jest z kolei rozwiązanie np. dla tych osób, które nie chcą się „bawić” w ustawianie narzędzia giełdowego i jego sprawdzanie co jakiś czas. Po prostu opcja dla osób wygodnych, które wolą powierzyć swoje środki firmie, aby ona je pomnażała na giełdach kryptowalut i w biznesach tradycyjnych, dzieląc się z nimi częścią zysku.

Jest tutaj również model rekomendacyjny, gdzie budując swój zespół partnerów, można zarabiać aż do 10-tego poziomu poleceń i aż do 12% prowizji na pierwszym poziomie, jak również 5% prowizji tylko na pierwszym poziomie z sprzedaży „kontraktów pasywnych” (czy też z zakupów kontraktów pasywnych przez bezpośrednio zarekomendowane osoby).

Dużo by pisać w temacie FAST TRACK, aby pokazać prawdziwy wygląd tego biznesu, aczkolwiek myślę, że najlepiej będzie, jak zobaczysz po prostu nagranie pierwszego webinaru prowadzonego przez jednego z założycieli firmy Independent Enterprise, do której należy to nowe rozwiązanie:

Co mnie przekonuje do FAST TRACK?

…oprócz dużych możliwości zarobkowych, prostoty zarabiania na tej platformie, oprócz tego, że „osoby z ulicy” będą mogły nauczyć się tutaj sporo na temat kryptowalut i pomnażania dzięki nim swojego kapitału – sama firma i jej założyciele… ich podejście do biznesu i do partnerów biznesowych. To że potrafią i chcą słuchać sugestii osób „z zewnątrz”, a nie zamykają się w świecie pt. „stworzyliśmy najlepszy biznes na świecie i mamy gdzieś wasze zdanie”.

Założyciele po miesiącach działań nad projektem „w ukryciu” (nie dzieląc się z „światem zewnętrznym” szczegółami), jakiś czas przed startem, postanawiają podzielić się z niektórymi osobami współpracującymi z nimi od jakiegoś czasu tym, co stworzyli (byłem jedną z tych osób) i cóż – nie otrzymali tylko i wyłącznie pochwał od nas 🙂

Otrzymali też konstruktywną krytykę i wiecie co? – nie powiedzieli mi, czy komuś innemu z tych osób „jak ci nie pasuje, to spieprzaj”, tylko przedyskutowali sprawę między sobą i zdecydowali, że jednak trzeba dokonać zmian w projekcie… i tak też zrobili, dzięki czemu FAST TRACK w obecnym kształcie, jest o wiele bardziej korzystny dla użytkownika, niż w wersji pierwotnej… i za to ich szanuję. Za mądre podejście do sprawy i za chęć współpracy…

Niektórych z założycieli znam „z Internetu”, niektórych miałem okazję lepiej poznać osobiście (z firmą Independent Enterprise współpracuję w sumie od samego początku jej istnienia, jak startowała z swoją kopalnią kryptowalut) i być może dlatego o wiele łatwiej jest mi (niż innym osobom) tutaj podejmować decyzje o wydawaniu własnych pieniędzy na to rozwiązanie, bo po prostu ufam przynajmniej kilku z tych założycieli.

…jako uzupełnienie do powyższego nagrania webinaru, polecam Ci oglądnąć sobie jeszcze tę bardzo krótką prezentację, która powinna Ci mocno rozjaśnić temat, kwestię zarabiania itd.

Na koniec pamiętaj, że obecnie projekt jest w fazie „Prelunch” i wszelkie funkcje, produkty, język polski na platformie itd. pojawią się 1 marca 2019 – obecnie można się zarejestrować, można wykupić sobie pakiety produktowe, można budować swój zespół partnerów, a pełna funkcjonalność platformy od marca 2019!

…a tutaj możesz zobaczyć platformę FAST TRACK, zarejestrować się itd.:
https://join-now.ie-ft.com/invite/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *