*100%*BEZPŁATNA*OPCJA*

Masz smartfona z systemem Android w wersji min. 4.4 (lub z systemem IOS) z dostępem do Internetu
(wi-fi) w domu/pracy? - to możesz bez kosztów zarabiać w ten prosty sposób...

Oglądnij te 3 kilkuminutowe części wideo na temat firmy ELECTRONEUM i bezpłatnego wydobycia ich kryptowaluty na swoim smartfonie...

Tutaj zakładasz bezpłatnie konto w ELECTRONEUM: https://electroneum.com
Strona aplikacji dla smartfonów z systemem Android (musisz odszukać aplikację w Google Play/sklepie Play na swoim smartfonie):
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile 

Strona aplikacji dla smartfonów z systemem IOS: https://itunes.apple.com/us/app/electroneum/id1270774992

1% WIĘCEJ MONET Z WYDOBYCIA za każdym razem? TAK - zobacz poniższe wideo (użyj tego kodu):

W aplikacji ELECTRONEUM na swoim smartfonie przejdź kolejno do zakładek:

More ---> Referral program

...i w odpowiednim polu wpisz poniższy kod, aby otrzymywać ZAWSZE 1% więcej monet z wydobycia:

B2B4F9

(wielkość liter ma znaczenie, także wpisz kod dużymi literami)

WAŻNE! Tak wygląda aplikacja po zmianach i tutaj są omówione aktualne zasady związane z jej działaniem! Już nie trzeba mieć jej przez cały czas włączonej...

WAŻNE! Jeśli chcesz zarobić naprawdę sensowne pieniądze na tym bezpłatnym wydobyciu kryptowaluty ELECTRONEUM, to dobrze by było, aby ta aplikacja była włączona nieustannie na Twoim smartfonie (ja mam włączoną 24 godz./dobę) i przede wszystkim - NIE SPRZEDAWAJ JEJ OD RAZU, bo to nie ma sensu!

Trzymaj tę kryptowalutę cierpliwie na swoim portfelu (może kilka miesięcy, a może kilka lat trzeba będzie...) i obserwuj jej wartość na giełdach kryptowalut. Jestem przekonany, że Ci się to opłaci, jeśli wykażesz się cierpliwością...

...zresztą samodzielnie policz sobie... - na moim smartfonie aplikacja w miesiącu wykopie średnio ok. 80 monet ETN (tak przynajmniej na chwilę obecną to wygląda), czyli ok. 960 monet w ciągu roku.

...załóżmy, że wartość ETN "za rok" wzrośnie do wartości tylko $10 
960 x 10 = $9 600 (czyli ok. 35 520 zł)

A co jeśli wartość ETN wzrośnie do $100?
960 x 100 = $96 000 (czyli ok. 355 200 zł) !!!

Opłaca się być cierpliwym i "kopać" tę kryptowalutę??? :)

...w pierwszym miesiącu (październik 2018), aplikacja wykopała dla mnie ponad 100 monet ETN, aczkolwiek włączona była przez ten czas 24 godz. na dobę...
(nie liczę tutaj ponad 10 ETN z 1 października, które są za pierwszy tydzień testów - czyli za ostatni tydzień września)

LISTOPAD 2018 - czyli ostatni miesiąc, kiedy mogłem dokładnie określić, ile monet aplikacja dla mnie "wykopała" oraz ile monet uzyskałem z zespołu używającego tej bezpłatnej aplikacji... Więc jak to wyglądało w listopadzie?

...w listopadzie 2018, uzyskałem łącznie 244,36 monet ETN (Electroneum), gdzie 97.56 ETN pochodzi z używania przeze mnie tej aplikacji, a 146.80 ETN z zespołu. Aplikacja spokojnie ponad 100 monet "wydobyłaby" dla mnie, tylko kilka razy w ciągu miesiąca, jak się wyłaczyła w wyniku błędu technicznego - zauważyłem to dopiero po dłuższym czasie, także te "straty" wywołane są moją nieuwagą w tamte dni... aczkolwiek te pierwsze miesiące pokazują, że średnio 100 monet ETN miesięcznie bez budowania własnego zespołu, można zdobyć bez kosztów (jeśli masz smartfona i np. Wi-Fi w domu, czyli Internet za który i tak płacisz co miesiąc...)

Ważne. Jak się zalogujesz na swoje konto na stronie https://electroneum.com, przejdź do tej podstrony https://my.electroneum.com/user/update-details i tam powinny Ci się pojawić puste pola na wpisanie swojego imienia i nazwiska - wpisz te dane i zatwierdź przyciskiem, który tam się pojawi.
...firma na swoim Fan Page-u przypomina o tym ciągle w ost. czasie, że trzeba to zrobić w związku z regulacjami dot. rynku kryptowalut - na razie tyle wystarczy z naszej strony, natomiast w późniejszym czasie, jakbyśmy obracali większymi kwotami, to trzeba będzie dodatkowo przesłać firmie skany dokumentów potwierdzające naszą tożsamość.

Istotna wskazówka odnośnie działania aplikacji Electroneum:

...jeśli będziesz miał/a włączoną/zminimalizowaną aplikację przez całą dobę, czy przez większość doby, to warto zaglądnąć średnio co kilka godz., czy aplikacja działa (czy jest tam status "Active"), ponieważ ostatnio zauważyłem, że pojawia się co jakiś czas błąd z inf., że aplikacja przestała działać w wyniku problemu połączenia z Internetem (mimo, że go nie było) - także wtedy trzeba nacisnąć przycisk "OK" i ponownie uruchomić wydobycie naciskając niebieski przycisk "START MINING"...

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY DOTYCZĄCE UŻYWANIA APLIKACJI
(ze strony: https://electroneum.com/terms-and-conditions/ )

  1. Monety Electroneum (ETN) można "wydobywać" przy użyciu aplikacji TYLKO I WYŁĄCZNIE na telefonach/smartfonach (nie można na innych urządzeniach)
  2. Jedna pełnoletnia osoba, może mieć tylko 1 konto w Electroneum na siebie oraz połączony z tym kontem tylko 1 smartfon (jedną aplikację)!

Złamanie tych zasad, spowoduje, że firma zablokuje Ci na stałe możliwość wydobycia ETN...

Masz Jakieś pytania?
Daj mi znać: http://lukaszgaluszka.pl/kontakt.html
(najlepiej na Facebooku lub poprzez email)

<div id="ib2-bottom-slider-main" class="ib2-wsection-el ib2-section-el ib2-slider-el" data-el="wsection" data-animation="none" data-delay="none" data-border-type="single" data-img-mode="upload"> <div class="el-content" style="background-color:#CCC; padding: 20px 0px 10px; opacity: 1; border-color: rgb(168, 157, 157) rgb(51, 51, 51) rgb(51, 51, 51); border-width: 2px 0px 0px; box-shadow: 0px 0px 8px 3px #c2c2c2; border-top: 2px solid rgb(168, 157, 157)"> <div class="el-content-inner container" style="margin: 0px auto; width: 948px;"> <div class="el-cols" style="max-width:100%; width:100%;"> <div id="ib2-bottom-slider-main-box" class="ib2-section-content" style="min-height: 50px; max-width: 100%; margin: 0px auto; width: 948px;"> <div id="ib2_el_slidertext" class="ib2-content-el ib2-text-el" data-el="text" data-shadow="none" data-animation="none" style="position: relative;"> <p>This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.</p> </div> </div> </div> </div> </div> </div>