Do Czego Prowadzą Odważne Decyzje Połączone z Wytrwałością i Systematycznymi Działaniami w Internecie? [FutureAdPro]

W ostatnich dniach opublikowałem kilka materiałów wideo na swoim kanale YouTube, pokazując moje zarobki na platformie reklamowej FutureAdPro z ostatnich dni.

W jednym z tych materiałów, mówię i pokazuję, jak wygląda kwestia zarobkowa w niedzielę 24 czerwca 2018 – dla wielu osób w Polsce sama myśl o tym, że ktoś zarabia w dniu wolnym od pracy, nie wykonując „żadnej” pracy tego dnia, jest „kosmosem”… no bo jak to jest możliwe? 🙂 Otóż w Internecie jest możliwe i dlatego też nagrałem ten materiał, aby jak najwięcej osób w Polsce zaczęło zmieniać swój schemat myślowy (programowany w naszych umysłach od najmłodszych lat przez szkoły, kościół, media)…

W drugim wideo z kolei pokazałem, co się dzieje w kwestii moich finansów na platformie FutureAdPro w poniedziałek 25 czerwca 2018 tak, aby „każdy” mógł zrozumieć, że jest to powtarzalne, a nie jednorazowy zysk, którym się „chwalę”…

Dzisiaj z kolei nagrałem trzecie wideo pokazując swoje zarobki/wypłaty za ponad 2 lata mojej aktywnej współpracy z FutureNet w ramach platformy reklamowej FutureAdPro.
…a więc do czego prowadzi podejmowanie odważnych decyzji, ryzyka oraz systematycznych działań powiązanych z wytrwałością? – oczywiście do konkretnych rezultatów, które możesz zobaczyć np. w poniższym wideo:

Jaki jest „morał” wynikający z powyższych materiałów i treści?

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że każda forma zarobku (czy jest to etat, własna firma, działanie w programach partnerskich itd.) niesie za sobą jakieś ryzyko – nie istnieje coś takiego, jak gwarancja, że na 100% zarobisz na czymś pieniądze – gwarancja jest czystą iluzją…, w którą niestety tak wielu ludzi wierzy i nieustannie jej we wszystkim poszukuje.

Teraz z kolei warto sobie zadać pytanie, na jaki poziom ryzyka jest ciebie stać (mentalnie)? 

Niektórzy twierdzą, że praca na etacie jest bezpieczna, nie ma tutaj ryzyka – naprawdę? Miliony ludzi sprzedają siebie i swoje życie korporacjom w zamian za wegetację (bo w większości przypadków zarobki oraz 8-mio godzinny dzień pracy nie pozwalają im na życie, tylko na parszywą wegetację po opłaceniu wszystkich rachunków, podatków, ubezpieczeń…) – większość z tych ludzi nie ma czasu, energii i pieniędzy, aby żyć… – największym ryzykiem etatu jest to, że ci ludzie mogą nie zdążyć zacząć żyć, zanim śmierć ich dopadnie… (jeśli tego nie rozumiesz, to usiądź w spokojnym miejscu i przemyśl to).

…teraz z kolei mamy opcję w postaci różnych biznesów internetowych i pojawia się pytanie – zaryzykować, czy nie?

Ryzykujesz tutaj głównie pieniądze lub dużo swojego czasu. Jeśli Ci się nie powiedzie, to stracisz albo pieniądze, albo trochę czasu na działania.

Natomiast jeśli zastosujesz się do tego, co napisałem w tytule tego artykułu i powiedzie Ci się, to możesz zastąpić swój np. 8-mio godzinny dzień pracy w 15-sto minutowy dzień pracy, a Twoje dochody mogą się zmienić np. z 2000 zł mies. na 8000 zł miesięcznie po pewnym czasie (np. po roku lub po dwóch) – co to oznacza dla Ciebie? O wiele więcej pieniędzy i o wiele więcej czasu dla siebie oznacza tylko tyle, że możesz zmienić swoje życie w taką stronę, w jaką chcesz (możesz robić to, co chcesz danego dnia, tygodnia itd., bo nie masz pracy stacjonarnej, do której musiałbyś jechać codziennie – swoją „pracę” wykonujesz na telefonie, tablecie, laptopie… – wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu).

Jeśli Ci się powinie noga i stracisz, to podnosisz się i działasz od zera, od nowa do momentu, aż osiągniesz to, czego chcesz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *