Dlaczego Tak Wielu Ludzi Przegrywa w Biznesie?

Mnóstwo mitów krąży w Polsce na temat ludzi odnoszących sukcesy, na temat tego, w jaki sposób dorobili się fortuny… Przeważnie są to teksty w stylu „bo miał bogatych rodziców…”, „…bo miał szczęście”, „…bo się dorobił oszukując innych”.

…w większości przypadków, prawda jest zupełnie inna…

…a czy nie zastanawiałeś/aś się nigdy nad tym dlaczego WIĘKSZOŚĆ ludzi ponosi porażkę?…dlaczego większość ludzi nie zarabia pieniędzy w Internecie albo ich zyski są bardzo niskie?

Jest sporo ludzi na całym świecie, którzy nie mieli bogatych rodzin, którzy nie mieli żadnych „układów”, baaa – niektórzy byli ludźmi bezdomnymi, a mimo wszystko zbudowali potężne biznesy.

…w większości przypadków nie chodzi o wspomniane powyżej kwestie – chodzi tutaj głównie o wytrwałość…

 

Ludzie, którzy osiągają sukcesy są wytrwali w dążeniu do swojego celu, niezależnie od tego, jak wygląda ich sytuacja, kiedy zaczynają działać w danym kierunku. Są wytrwali niezależnie od tego, czy rezultaty są widoczne po krótkim czasie, czy też muszą poświęcić sporo czasu na zbudowanie „zaplecza” pod swój biznes, który dopiero po dłuższym czasie, zaczyna generować konkretne rezultaty…

…więc dlaczego większość ludzi „nie potrafi” zarabiać pieniędzy w Internecie, czy też budując jakikolwiek inny biznes? …bo po prostu brakuje im wytrwałości. Większość ludzi, którzy dołączają do jakiegokolwiek biznesu rozwijanego online (MLM, MLPS…), wchodzą do danego biznesu i nie widząc rezultatów w ciągu pierwszych tygodni, czy też pierwszego miesiąca – rezygnują twierdząc, że nie ma to sensu…

Na jednym z swoich blogów, celowo umieściłem na grafice cytat, który właśnie do braku wytrwałości nawiązuje:

Podsumowując – jeśli ustalasz sobie jakiś cel oparty o dany biznes, to przede wszystkim wytrwale działaj i nie poddawaj się po krótkim czasie nie widząc rezultatów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *