Czy z CLICK BANK Musisz Wypłacać Zarobki w Postaci Czeku?

Co to w ogóle jest CLICK BANK?

Jest to serwis, który skupia autorów szkoleń, twórców różnego rodzaju aplikacji, narzędzi marketingowych itd. z całego świata. 

Każdy, kto tworzy jakieś przydatne rzeczy, może wystawić je na sprzedaż właśnie w CLICK BANK. Natomiast osoby, które chcą zarabiać pieniądze online – nie muszą mieć własnego produktu, aby móc zarabiać, bo wystarczy się zarejestrować w tym serwisie i później promować w Internecie produkty/usługi dostępne w CLICK BANK, za co otrzymuje się prowizje w wysokości ustalonej przez twórcę/producenta.

Także jeśli np. współpracujesz z którąś z platform reklamowych dzielących się zyskami, jak np. TRAFFIC MONSOON, czy FutureAdPro… i dołączyłeś/aś do tamtych projektów w zasadzie tylko po to, aby zarabiać pieniądze, natomiast nie masz za bardzo czego promować na tamtych platformach (nie masz swoich stron, blogów, sklepu itd.), to właśnie CLICK BANK może być tutaj dla Ciebie ciekawym rozwiązaniem, bo jest mnóstwo produktów do wyboru, które możesz promować i na nich zarabiać.

Minusem CLICK BANK dla Ciebie, może być fakt, że pasowałoby znać przynajmniej jeden z języków obcych dostępnych w serwisie, aby łatwiej było Ci wszystko robić (od założenia konta po promocję i dokonywanie wypłat…).

 

…natomiast dla ludzi w temacie CLICK BANK

Jeśli zarabiasz już w tym serwisie i zniechęca Cię kwestia wypłat w postaci czeku, który później musisz gdzieś zrealizować, to jest dobra wiadomość, bo od pewnego czasu, można również otrzymywać swoje wypłaty bezpośrednio na swoje konto bankowe w Polsce (czego duża część użytkowników nie dostrzega)

Dla potwierdzenia tego, o czym piszę – tutaj jest screen mojej wypłaty z CLICK BANK bezpośrednio na moje konto złotówkowe:

 

…więc jak spowodować, że Twoje zarobki będą wpływały na Twoje konto bankowe, zamiast otrzymywać czeki od CLICK BANK?

Po prostu po zalogowaniu się do swojego konta w CLICK BANK, musisz przejść w górnym menu pod zakładkę „SETTINGS” – tak, jak na poniższym obrazku:

 

Następnie przewijasz stronę w dół, aż do sekcji „Payment Information” i tam musisz sobie edytować dane. W tamtej sekcji masz możliwość wyboru opcji wypłat (czek lub przelew bankowy), możliwość ustawienia progu wypłaty – czyli np. jak Twoje zarobki na koncie przekroczą $25, to firma wypłaci środki, lub jakąś wyższą kwotę ustawiasz. Poza tym można ustawić, czy te wypłaty mają być realizowane co tydzień, czy raz na dwa tygodnie. Dodajesz wymagane dane swojego konta bankowego, zapisujesz je i to wszystko.

 

Jak zarobki osiągną ustalony przez Ciebie próg do wypłaty i nadejdzie termin/dzień wypłat – CLICK BANK przeleje zarobki na Twoje konto.

To jest tak proste w tym momencie w CLICK BANK

Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *