BitBay Na Etapie Wdrażania FuturoCoin Na Swojej Giełdzie

Dzisiaj 1 lutego 2018 odbył się webinar, który był prowadzony przez Romana Ziemiana (czyli jednego z właścicieli firmy FutureNet) i warto tutaj wspomnieć o kilku istotnych sprawach:

  1. Platforma FuturoNetwork powinna zostać uruchomiona jeszcze dzisiaj, aczkolwiek jej uruchomienie zależy głównie od tego, czy uda się informatykom zaimportować całą bazę ponad 2 milionów użytkowników/klientów FutureNet do FuturoNetwork 
  2. W kwestii giełd, na których pojawi się kryptowaluta FuturoCoin, mamy takie informacje, że BitBay pracuje nad wdrożeniem tej kryptowaluty (nie ma jeszcze konkretnej daty, kiedy pojawi się ona na tej giełdzie – wszystko obecnie jest w rękach BitBay).
    Wczoraj został przekazany kod źródłowy oraz White Paper do giełdy Bittrex, z którą Stephan Morgenstern rozmawia w kwestii wdrożenia FUTURO. 
    Poza tym prowadzone są rozmowy z dużą giełdą z Rosji, niektóre giełdy z innych krajów same kontaktują się z FutureNet w kwestii wdrożenia FuturoCoin u nich. Wygląda na to, że w lutym FuturoCoin powinien pojawić się na co najmniej jednej giełdzie.
  3. Gdzie będzie można używać/posługiwać się kryptowalutą FuturoCoin?
    Już wkrótce będzie można płacić za wszystkie produkty i usługi oferowane przez FutureNet tą kryptowalutą. Poza tym tworzone są przez firmę aplikacje specjalnie pod kątem restauracji oraz sklepów, które będą chciały korzystać z tego innowacyjnego rozwiązania przyjmowania płatności w tej kryptowalucie, także do końca 2018 roku, można spodziewać się wielu wdrożeń w tym temacie, czyli wielu miejsc, w których będzie można w łatwy i bardzo szybki sposób płacić kryptowalutą FuturoCoin.

Osoby, które zakupią pakiety wydobywcze na platformie FuturoNetwork, będą zarabiały pasywnie – otrzymywały naliczenia 1440 razy dziennie, czyli dokładnie co 1 minutę.

Ile monet FUTURO zostanie wydobytych w ramach poszczególnych pakietów wydobywczych? – oczywiście będzie to zależało od trudności wydobycia, która z dnia na dzień będzie wzrastać wraz z liczbą ludzi, którzy będę kupować pakiety, czy też wydobywać tę kryptowalutę przy użyciu swoich koparek.

Dlaczego kryptowaluty są bardzo ważne w aspekcie zarobkowym?

Prostym powodem jest to, że obecnie TYLKO 0,003% populacji ludzkiej używa kryptowalut, natomiast trend rozwojowy w kierunku kryptowalut jest ogromny (mnóstwo firm zaczyna przyjmować płatności w kryptowalutach, coraz więcej państw tworzy swoje własne narodowe kryptowaluty itd.), więc jesteśmy na początku ogromnego „bumu” w tym aspekcie… 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *