BannersApp (od FutureNet) – czyli zarabiaj bez wydawania własnych pieniędzy…

9 września 2018 została uruchomiona aplikacja o nazwie Banners App na smartfony z systemem Android (na razie tylko na ten system).

Jest to już czwarte źródło dochodu dla użytkowników FutureNet i zarazem świetne rozwiązanie.

Firma FutureNet nawiązała tutaj współpracę z dużymi markami (jak np. sieć hoteli HILTON, marka PANDORA związana z biżuterią itd.), które chcą płacić za reklamę w unikalnej formie, którą z kolei daje im Banners App.

Ta aplikacja powoduje, że KAŻDA opłacona reklama, zostanie zobaczona przez potencjalnego odbiorcę/klienta, ponieważ wyświetli się ona użytkownikowi aplikacji zaraz po uruchomieniu smartfona. Czyli użytkownik chcąc skorzystać z własnego smartfona, musi „odblokować” ekran, czyli nacisnąć przycisk przy reklamie, aby przejść do swojego ekranu z aplikacjami itd. – jeśli daną osobę zainteresuje reklama, to z kolei klika w przycisk odsyłający do strony reklamodawcy.

Tak więc ta forma reklamy powoduje budowanie świadomości marki wśród coraz większej społeczności Banners App – dla reklamodawców jest to korzystne rozwiązanie i jak się okazuje, dla użytkowników Banners App również, ponieważ mogą otrzymywać za oglądanie tych reklam wynagrodzenie.

Banners App – Zarabiasz Bez „Inwestycji”

W FutureNet 3 źródła dochodu wymagają tego, aby przeznaczyć jakąś kwotę na zakup produktów/usług, aby mieć kwalifikację do zarabiania pieniędzy… ale osoby z firmy FutureNet zaczęły się zastanawiać „a co z ludźmi, którzy nie chcą lub nie mogą wydać jakichkolwiek pieniędzy…, a chcą zarabiać?”

…i tutaj mamy właśnie czwartą opcję w postaci Banners App, która jest zupełnie BEZPŁATNA,  a umożliwia każdemu użytkownikowi zarabianie pieniędzy.

Wystarczy, że zarejestrujesz się w FutureNet i pobierzesz sobie aplikacją Banners App na swojego smartfona oraz zaczniesz z niej korzystać, czyli odblokowując swój smartfon i widząc reklamę „na powitanie” – zamykasz tę reklamę lub przechodzisz do strony reklamodawcy i za to otrzymujesz wynagrodzenie. Im więcej tych reklam dziennie zobaczysz, tym więcej zarobisz.

Firma wspomina tutaj o tym, że można w ten sposób zarobić do $5 tygodniowo, czyli do $20 miesięcznie.

Oprócz tego jest tutaj program partnerski, gdzie budując grupę aktywnych użytkowników, możesz dodatkowo zarabiać aż z 5-ciu poziomów do 8% od wysokości zarobków osób z Twojego zespołu.
Czyli samodzielnie korzystając z tego rozwiązania oraz rekomendując to rozwiązanie np. swoim znajomym, rodzinie, ludziom na portalach społecznościowych itd. – możesz zbudować sobie tutaj całkiem sensowne źródło dochodu BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW z Twojej strony.

Od czego zacząć? Jak zacząć zarabiać z Banners App?

Są w sumie 2 opcje rejestracji (dwie „drogi”):

  1. Rejestrujesz się w FutureNet https://tylkosukces.fn.xyz (oraz potwierdzasz rejestrację klikając link, który system wyśle Ci na email) i następnie na swoim smartfonie z systemem Android w wersji min. 4.2, odszukujesz w sklepie z aplikacjami tę stronę (aplikację Banners App) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gtm.bannersapp i ją sobie instalujesz na smartfonie. Logujesz się do aplikacji swoimi danymi z FutureNet… i możesz korzystać z aplikacji/zarabiać. Odblokowując swój ekran z reklamą – zarabiasz.
  2. Przechodzisz na tę stronę https://bannersapp.com/referral?code=tylkosukces i kopiujesz kod „tylkosukces” – klikasz poniższy przycisk (na stronie) i przechodzisz do strony z aplikacją Banners App (musisz to robić na smartfonie). Następnie instalujesz aplikację i wypełniasz kwestionariusz/rejestrujesz się podając w odpowiednim polu kod „tylkosukces”. Logujesz się do aplikacji i korzystasz z niej…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *