Automaty Do Zakupu i Sprzedaży Kryptowaluty FuturoCoin? TAK!

Dzieje się tak dużo rzeczy wokół firmy i w samej firmie FutureNet, że nie wiadomo, od czego tutaj zacząć… aczkolwiek warto na samym wstępie wspomnieć o tym, że wczoraj firma FutureNet wskoczyła na 3 miejsce w rankingu Alexa wśród top 200 firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią! 

Automaty do zakupu i sprzedaży FuturoCoin?

Jeśli wszystko zostanie dopięte przez firmę na ostatni guzik, to jest szansa, że już w maju pojawi się na świecie 100 automatów służących do zakupu i sprzedaży kryptowaluty FuturoCoin (czyli jej wymiany na waluty FIAT) oraz do sprzedaży kilku innych kryptowalut takich, jak DASH, BITCOIN (i być może jeszcze innych).

…ale to nie wszystko – firma planuje mieć w ciągu kolejnych kilku lat już 1000 takich automatów w  różnych krajach. Nie wiem, czy czujesz jakąkolwiek ekscytację w związku z tym, bo ja zdecydowanie tak, ponieważ 1000 takich automatów, to ciągłe, nieustanne wpływy do budżetu firmy… to wzmocnienie stabilności finansowej FutureNet i zarazem kolejne źródło przychodu dla firmy… 

Nowa platforma społecznościowa FutureNet?

Muszę przyznać, że przez pewien czas czułem pewne zaniepokojenie jako użytkownik FutureNet w kwestii samej platformy społecznościowej, która z jednej strony jest „rdzeniem” tego biznesu, a z drugiej strony funkcjonalnie (w porównaniu np. z Facebookiem) jest dość „ubogą” platformą. Na szczęście nie jestem jedyną osobą, która to zauważa – cieszy mnie to, że właściciele firmy również zdają sobie z tego sprawę i jak się okazuje 2018 rok, jest tym rokiem, kiedy mają nastąpić „techniczne rewolucje” w firmie.

To znaczy, wiemy już, że FutureNet współpracuje z kilkoma agencjami międzynarodowymi, które badają rynek dla firmy pod tym kątem, aby poznać dobrze potrzeby potencjalnych użytkowników. Na bazie tych potrzeb (i nie tylko) ma zostać zbudowana w tym roku nowa platforma społecznościowa FutureNet – czyli nie będą to jakieś drobne, kosmetyczne poprawki obecnej, ale nowa platforma zbudowana od zera…

Czy w FutureAdPro będą jakieś nowości?

Tak, pojawią się pewne usprawnienia na platformie reklamowej FutureAdPro w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Z tego, co powiedział jeden z założycieli firmy na ostatnim webinarze – będzie to powiązane z kryptowalutą FuturoCoin… i jak wspomniał, po wdrożeniu tych usprawnień, wartość kryptowaluty FuturoCoin prawdopodobnie mocno pójdzie w górę… 

Tak więc czekamy na tę nowość na platformie… a w międzyczasie warto, abyś zapoznał/a się z informacjami na poniższych obrazkach, ponieważ wielu ludzi zachowuje się jak tępe owce, które przez cały czas mówią/piszą brednie na temat platformy reklamowej FutureAdPro (że niby się tam inwestuje pieniądze itd., co jest oczywiście bzdurą).

Fundacja FutureNet pomaga dzieciom…

Od niedawna działa Fundacja FutureNet, która pomaga różnym ludziom – np. małym dzieciom w finansowaniu drogich, skomplikowanych operacji… Ogólnie fundacja działa w 4 takich głównych obszarach, jak: medycyna, ochrona środowiska, przemysł, technologia.

W ostatnim czasie wystartowała oficjalna strona fundacji: http://www.futurenetfoundation.org

…i cóż – każdy z Was może pomóc wpłacając darowizny na konto fundacji (bez względu na to, czy jesteście użytkownikami FutureNet, czy też nie).

Kiedy będzie jakieś wydarzenie firmy FutureNet?

Już niedługo, bo we wrześniu 2018, odbędzie się kolejne, spore wydarzenie firmowe ponownie w MACAU i tym razem to wydarzenie przewidywane jest na ok. 6000, do ponad 6000 osób!

Oprócz tego w tym miesiącu ma być kilka mniejszych wydarzeń w Słowenii organizowanych przez liderów z tamtego kraju oraz wydarzenia w Polsce (również organizowane przez liderów – nie przez firmę).

FuturoCoin na giełdach kryptowalut…

Pewnie zastanawiasz się, kiedy FuturoCoin pojawi się na giełdzie BitBay… – niestety nikt tego nie wie, bo BitBay zapadł w sen zimowy (a może wiosenny) 🙂 i cisza… W każdym razie firma FutureNet potwierdza, że FuturoCoin pojawi się na tamtej giełdzie, obsługa giełdy BitBay, z którą rozmawiałem na czasie w ostatnich tygodniach, również potwierdza, że FuturoCoin wprowadzą na swoją giełdę, ale nie chcą podawać żadnych terminów. 

…zresztą giełda BitBay i tak jest mocno w plecy z terminami wprowadzenia innych obiecanych kryptowalut, więc pozostaje tylko cierpliwe oczekiwanie.

Natomiast obecnie kryptowaluta FuturoCoin jest już na giełdach YObit i Piyasa oraz niedawno kryptowaluta FuturoCoin wygrała w głosowaniach na giełdach SouthXchange oraz CoinDeal, gdzie zostanie wkrótce również wprowadzona (na CoinDeal na pewno już 19 kwietnia 2018).

Poza tym firma FutureNet przebudowała swoją oficjalną stronę dot. FuturoCoin https://futurocoin.com, która obecnie prezentuje się… no cóż – całkiem, całkiem… Można tam znaleźć taką sekcję, jak „FuturoCoin timeline”, gdzie można poczytać o planach na najbliższą przyszłość związanych z tą kryptowalutą (co wokół niej będzie się działo).

FutureNet CAFE w Polsce…

Już miałem kończyć ten artykuł, a tu ciągle przypominają mi się kolejne i kolejne informacje… 🙂

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że pierwsza w Polsce kawiarnia „FutureNet Cafe&Bar” wystartuje 19 maja 2018 na rynku wrocławskim (to jest data oficjalnego otwarcia). Jak być może wiesz – jeden taki lokal działa już na Ukrainie od 2017 roku, a teraz przyszedł w końcu czas na Polskę! 

Więc spotykaj się na żywo ze znajomymi w FutureNet Cafe & Bar, rozmawiaj z ludźmi poprzez portal społecznościowy lub prowadź akcje marketingowe, wypożyczaj samochody w ramach FutureNet Lease, kupuj wycieczki za pośrednictwem porównywarki FutureNet Shopping, reklamuj swój biznes za pośrednictwem platformy FutureAdPro oraz na platformie FutureNet, pomagaj innym ludziom za pośrednictwem fundacji FutureNet, zarabiaj w FutureNet, FutureAdPro i FuturoNetwork…

No cholera – po prostu, jak logo firmy mówi: UNLIMITED LIFE (życie bez limitów) 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *