22 luty 2018 Ważna Data Dla Użytkowników Futuro Network

Od wczoraj (22 lutego) trwają przeliczenia bonusów/prowizji na kontach użytkowników platformy Futuro Network…

Przed startem platformy Futuro Network, firma FutureNet ogłosiła, że każdy użytkownik (klient) tej firmy, który ma już zbudowaną grupę zakupową w FutureNet, będzie mieć 3 tygodnie (od startu Futuro Network) na zakup dowolnego pakietu wydobywczego w Futuro Network bez ryzyka utraty potencjalnych prowizji od zespołu.

Gdyby firma od razu uruchomiła naliczanie prowizji, to byłoby sporo takich sytuacji, że osoby z grup zakupowych dokonałyby zakupu szybciej niż ich „sponsorzy” (osoby rekomendujące), co spowodowałoby w wielu przypadkach utratę potencjalnych prowizji/bonusów. Dlatego też do końca dnia 21 lutego, naliczenia prowizji były wyłączone dając czas każdemu użytkownikowi na spokojny zakup wybranego pakietu wydobywczego. 

Obecnie trwają „przeliczenia” i przypisywanie należnych bonusów do kont użytkowników.

W międzyczasie firma FutureNet uruchomiła nową opcję na platformie Futuro Network, o której możesz posłuchać w poniższym wideo.

Kryptowalutą FuturoCoin można już płacić…

Jak być może już wiesz, w tym miesiącu kryptowaluta FuturoCoin pojawiła się na pierwszej giełdzie kryptowalut YObit, tak więc można tę kryptowalutę kupić i sprzedać. Natomiast 21 lutego firma FutureNet wdrożyła FuturoCoin jako formę płatności na swoich dwóch platformach – czyli na platformie reklamowej FutureAdPro oraz na platformie społecznościowej (i biznesowej) FutureNet, dzięki czemu już można płacić tą kryptowalutą za wiele produktów i usług oferowanych przez FutureNet.

Kolejne wdrożenia zapewne nastąpią wkrótce (w „FutureNet Cafe & Bar” na Ukrainie w najbliższych miesiącach powinna się pojawić również możliwość płatności tą kryptowalutą).

Zobacz wideo:

———————————————–

Aktualizacja… niedługo po opublikowaniu tego artykułu, pojawił się oficjalny komunikat od firmy FutureNet informujący o tym, że wszelkie limity w kwestii zakupu pakietów wydobywczych w Futuro Network, zostały zniesione. Super wiadomość…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *