2 000 000 Potencjalnych Klientów Do Twojego Biznesu?

Reklama… To o niej będzie dzisiejszy artykuł…

Istnieje mnóstwo form reklamy – zarówno płatnej, jak również bezpłatnej. Nawet ten artykuł, który teraz piszę, jest pewną formą reklamy…

Istnieje również jeden niezaprzeczalny fakt – obecnie bez reklamy (w jakiejkolwiek formie) „nie istniejesz” – nie rozwiniesz swojej firmy (bez względu na to w jakiej branży działasz), nie zbudujesz grupy klientów/partnerów w marketingu sieciowym itd., jeśli nie będziesz się promować, przypominać o sobie, o swoim biznesie, produktach/usługach itd. nieustannie.

Nie wiem, czy kojarzysz kilka osób, które w 2016 roku „zrobiły duże zamieszanie” w Internecie na rynku platform działających w modelu biznesowym revenue share. W każdym razie, jak te osoby „wycofały się” ze swoich aktywnych działań w Internecie, ich duża „sława” z 2016 roku, bardzo szybko przeminęła – w tym sensie, że najpierw mnóstwo ludzi interesowało się ich działaniami, natomiast teraz – ile procent z tych ludzi o nich pamięta, o ich istnieniu…? – 5%? 10%?

…i tak samo będzie z Tobą, z Twoim biznesem, jak tylko przestaniesz się „reklamować” – upłynie kilka miesięcy i niewiele osób będzie pamiętać o Tobie i Twoim biznesie…

Tak więc musisz, ale to naprawdę MUSISZ przez cały czas przypominać ludziom o swoim istnieniu oraz o istnieniu i rozwoju Twojego biznesu  na przeróżne sposoby.

Ostatnio nagrałem wideo, w którym mówię o tym, jak możesz dotrzeć do ponad 2 milionów potencjalnych klientów/partnerów stosunkowo szybko przy użyciu płatnej reklamy (polecam to rozwiązanie głównie osobom, które działają w różnego rodzaju projektach zarobkowych). Zobacz:

 FutureNet/FutureAdPro: https://tylkosukces.fn.xyz 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *